SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
ja mieszkając w Polsce, nigdy nie robiłam zakupów spożywczych nie patrząc na ceny, a teraz nawet nie wiem ile kosztują jajka czy mięso, bo po prostu idę, wrzucam do koszyka to, na co mam ochotę i płacę.



A mi dalej robienie tygodniowych list zostalo. I jednak zwracam uwage na to ile wydaje, mimo, ze moglabym nie patrzec na ceny. Ale nie lubie jak mi kasa ucieka niewiadomo gdzie.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
yersinia
closetmonster
A dziewczyny czujecie się mieszkając za granicą jak u siebie i, że jesteście na równi z lokalną społecznością? Ja do tej pory zawsze mieszkałam z góry określonym terminem powrotu i nigdy nie doświadczyłam żadnej dyskryminacji.


Ja tam sie czuje na rowno, ale mysle ze to kwestia mojego podejscia. Jak mi ktos zaczyna skakac bom Polka to mu swiece dowodem po oczach (w zapasie mam jesczez foty brata babci z wermachtu ), a jak to go nie przekonuje to wyjezdzam z dyskryminacja to zawsze na nich dziala. A skoro ruskie, turasy i ciapki tak robia, to dlaczego ja mam tego nie robic? Kein rasismus co nie?


Heheh jakbym słyszała mojego faceta, że on jest z pochodzenia 100% niemcem a ja zawszę mogę oficjalnie zostać jego Frau Tylko różnych rzeczy się nasłuchałam. np. koleżanka ma znajomą, która wyszła za holendra i jego znajomi cały czas ją ignorują i traktują z góry jako polkę itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Wiesz Close, zawsze sie jakies buce znajda, i czasem to bardzo doluje i zniecheca, ale nie mozna im tego pokazac. Oficjalnie trzeba miec na nich wywalone i walczyc ich wlasna bronia. Taka moja dewiza. Mnie sporo milego tu spotkalo, ale tez sporo zlego. I co moge powiedziec, to mimo, ze wiem jacy sa Polacy (sama jestem Polka), to wkurzaja mnie strasznie zarty nt Polakow. Zawsze jak jakis Niemiec zaczyna gadke o legendarnym pijanstwie, kradziezy i podobnych, to mozna im wypomniec ich stereotypy, np. chorobliwe oszczedzanie (oszczedzanie to sport narodowy, a niemiec umiera dopiero jak zobaczy stan swojego konta).

Zmieniony przez - yersinia w dniu 2015-03-24 08:48:03

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Masz rację, nie ma co się tym przejmować. Zresztą tyle ludzi mieszka w różnych miejscach i raczej mało kto wyjeżdza z polski za karę :)

W sumie lubię Polskę i widzę jak zmienia się moje otoczenie, ale i tak będę chciała się wynieść z Południa Polszy, więc teraz tylko pytanie gdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kleine-hexe
Markoto, robiłas już trening C? Ja wczoraj i myślałam, że będę płakać :D
Ale za to dziś mam super nastrój i problemy z wejściem po schodach. Super uczucie.

Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2015-03-24 08:37:30


boje sie go i zostawilam sobie na deser :D bede robic w srode, ale przeraza mnie RDL :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Zrypałam RDL - więc poradzę, żebyś przed treningiem obejrzała dobry filmik instruktażowy.

Wiecie czego mnie mama nauczyła? Jak ktoś Cię wkurza, to uśmiechaj się do niego najpiękniej jak potrafisz i myśl sobie " Mam Cię w doopie głupich*ju" :D Działąa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kleine-hexe
Zrypałam RDL - więc poradzę, żebyś przed treningiem obejrzała dobry filmik instruktażowy.

Wiecie czego mnie mama nauczyła? Jak ktoś Cię wkurza, to uśmiechaj się do niego najpiękniej jak potrafisz i myśl sobie " Mam Cię w doopie głupich*ju" :D Działąa.


dobrze mowi, polac jej

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
tylko pamietajcie, nigdy nie pokazujcie w niemczech komukolwiek srodkowego palca!!! (chyba ze w myslach )

Zmieniony przez - yersinia w dniu 2015-03-24 08:55:54

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no juz probowalam na sucho ale na filmikach wyglada latwiej niz jak sie samemu robi, jutro moze uda mi sie nagrac filmiki to sobie zobacze z boku jak to wyglada no i dam do konsultacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Też myślę o nagraniu filmiku. W sumie nie wiem, czy plecy mają być zupełnie płasko, czy jednak z zachowaniem lekkiego wygięcia w odcinku lędźwiowym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium