SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tak samo babki od fitnessu: niby zajec multum co dzien parę razy w tyg, a czesto a to jedna z opna, inna jakas grubawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Z wyglądem różnie bywa. Zdarzyło mi się poznać kogoś, kto akurat miał długotrwałą kontuzję i gorszą formę, dopiero po rozmowie zorientowałam się, że wiedza jest i doświadczenie też - po wyglądzie bym nie powiedziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Carr, wez tez pod uwage checi osob, ktore zglaszaja sie do takich trenerow: tego nie chce, to za ciezkie.. trenerzy sie zniechecaja i daja takim ciolkom wlasnie hanlte 2 kg i niech do usranej smierci z takim obciazeniem cwicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371


poszłabyś do tego Pana na trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Hetavel
yersinia
Het jestes? mam do ciebie pytanko


jesteś :)


to fanie taki pytanko bo w ktoryms watku u nowych dziewczyn polecilas, zeby wywalic owoce z kolacji? to jak to jest z tymi owocami w koncu? u mnie Obli napisala, ze moge jesc i pora nie ma znaczenia (mocno parafrazujac)

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
masz rację, to tylko u nas babki chętne do dźwigania żelastwa reszta pełny makijaż, tel i na bieżnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
DOKŁADNIE..!! jedna na ręce ciwczyćnie chce, bo jest kosmetyczką i nie chce mieć wielkich mięśni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja widzę już po trenejro ode mnie z siłki, że po rozmowie z klientem wie, co może mu dać.. i niestety, kobity dostają właśnie hantle 2 kg, wykroki z takim obiciążeniem i brzuchy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no widzisz, i pewnie nie pytała, czy może obciążenie dołożyć, czy może by spróbować przysioadu ze sztnagą... podejdz kiedy do takiego na pierwszy rzut oka mało ogarnietego, to sie przekonasz..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium