SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
nightingal
no tu musi być rewolucja i muszą łby polecieć i polać się krew - żeby wyplenić to całe złodziejstwo. Wtedy może normalni ludzie będą tu mieli jakieś perspektywy


Jestem tego samego zdania, tylko pytanie, czy ci co przyjda po rewolucji nie zaczna dzialac tak samo

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
yersinia
nightingal
no tu musi być rewolucja i muszą łby polecieć i polać się krew - żeby wyplenić to całe złodziejstwo. Wtedy może normalni ludzie będą tu mieli jakieś perspektywy


Jestem tego samego zdania, tylko pytanie, czy ci co przyjda po rewolucji nie zaczna dzialac tak samo


jak spadną łby i poleje się krew - to będą się bali, że ich spotka to samo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Kiedyś Pan na WOSie w szkole powiedział, że w polsce się zmieni, jak wejdzie kolejne pokolenie rządzących, a stare wymrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
nightingal
Hetavel
a mi tu dobrze :)


ja też ne narzekam - ale parę razy kopnęły mnie w doopę układy i nepotyzm.


Mnie też :)
Ale uważam, że wszystkim nam wydaje się, że trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma, a każdy kraj ma swoje plusy i minusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dokładnie a kumoterstwo też jest wszędzie tylko miejsze lub większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
nightingal
yersinia
nightingal
no tu musi być rewolucja i muszą łby polecieć i polać się krew - żeby wyplenić to całe złodziejstwo. Wtedy może normalni ludzie będą tu mieli jakieś perspektywy


Jestem tego samego zdania, tylko pytanie, czy ci co przyjda po rewolucji nie zaczna dzialac tak samo


jak spadną łby i poleje się krew - to będą się bali, że ich spotka to samo.


obawiam sie, ze ludzie sie nie zmieniaja. I choc politycznie blizej mi do korwina, niz innych, to nie mam pewnosci czy tezby nie zeswirowal. Jak dla mnie na poczatek dobra recepty byloby, gdyby politycy musieli udokumentowac dochody i zrezygnowac z absolutnie wszystkich przywilejow (w tym kasy)

carrramba
Kiedyś Pan na WOSie w szkole powiedział, że w polsce się zmieni, jak wejdzie kolejne pokolenie rządzących, a stare wymrze


no w sumie to wchodzi juz nowe pokolenie do rzadu, ale niewiele sie zmienia, oni sa karmieni tym samym jadem co poprzednie

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Hetavel
nightingal
Hetavel
a mi tu dobrze :)


ja też ne narzekam - ale parę razy kopnęły mnie w doopę układy i nepotyzm.


Mnie też :)
Ale uważam, że wszystkim nam wydaje się, że trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma, a każdy kraj ma swoje plusy i minusy.


Jednak są duże różnice. Mniej układów, mniej kolesiostwa, mniej partyjniactwa i korupcji. jak masz wiedzę i umiejętności - to łatwiej o zrobienie kariery. U nas to taki trzeci świat.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
carrramba
Kiedyś Pan na WOSie w szkole powiedział, że w polsce się zmieni, jak wejdzie kolejne pokolenie rządzących, a stare wymrze


Tylko najgorzej jak to młode jeszcze bardziej przesiąknie i będzie bardziej despotyczne niż to stare

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kessik
dokładnie a kumoterstwo też jest wszędzie tylko miejsze lub większe


no Kessik, niestety masz racje. I wydaje mi sie ze w 99% przypadkow to wlasnie kasa decyduje o wyprowadzce. Jedni sobie lepiej radza w Pl, inni gorzej. Wiesz moj maz w przeliczeniu na € jako inzynier zarabial 700€, a mnie w rzeszowie nie chcieli zatrudnic bom obca. Jak zyc?

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium