SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Ale efekt krorkotrwaly ;-p zawsze jednak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
lubiekaszke
Przypadkiem weszłam ostatnio w zdjęcia z sesji rozbieranej i zobaczyłam jaki miałam biust to aż mi się płakać chciało


Przynajmniej doświadczyłaś tego i masz piękne wspomnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
closetmonster
lubiekaszke
Przypadkiem weszłam ostatnio w zdjęcia z sesji rozbieranej i zobaczyłam jaki miałam biust to aż mi się płakać chciało


Przynajmniej doświadczyłaś tego i masz piękne wspomnienia


Hahaha. Dzięki. Nie myślałam o tym w ten sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Spawareczk
yersinia
Spawareczk
yersinia
mnie

i co ? zacnie urosły? :D



niestety niet ale przynajmniej sa jeszcze w miare sterczace poki co to pewnie od pietek chelba


Moje też dziarsko sterczą (pewnie po tym masowaniu) i nie obijaja mi pyszczydła przy bieganiu. Małe jest piękne:D


moj malz tez tak mow. Zawsze jak wzdycham do lasek z pieknym cycem w ksztalcie lzy, a raczej do ich cycow, mowi mi ''i co jakbys takie miala, to bys cwiczyc nie mogla'' i juz chulera sama nie wiem co gorsze

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
lubiekaszke
Przypadkiem weszłam ostatnio w zdjęcia z sesji rozbieranej i zobaczyłam jaki miałam biust to aż mi się płakać chciało


a ta sesja rozbierana to tez przypadkiem?

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Night to ma z nas naprawde ubaw hahaha

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
yersinia
lubiekaszke
Przypadkiem weszłam ostatnio w zdjęcia z sesji rozbieranej i zobaczyłam jaki miałam biust to aż mi się płakać chciało


a ta sesja rozbierana to tez przypadkiem?


Z pełną premedytacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Ja nie chce balonow ..cale zycie mialam ...teraz takie jak mam to mi sie podobaja ..w raczke sie mieszcza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
lubiekaszke
yersinia
lubiekaszke
Przypadkiem weszłam ostatnio w zdjęcia z sesji rozbieranej i zobaczyłam jaki miałam biust to aż mi się płakać chciało


a ta sesja rozbierana to tez przypadkiem?


Z pełną premedytacją.


Poka

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium