SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ja w sumie też nie wiem... zerżnęłam ten plan od Arphiel i tak sobie robię, ona tak to wykonywała

ale ja nie mam takiego paska, tylko mam te dwa "kijki" do trzymania, nie wiem jak to poprawnie się nazywa jeden krótki, drugi długi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dzieńdroberek. Boże, ale mi ryjek spuchł przez zęba. już nawet nie wyglądałam jak angelina jolie, ale jak najbardziej skośnooki chińczyk;-/. aż do pracy nie poszłam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Carramba, ja się raczej na tego pana zapatrzyłam



tylko robię na takim krótszym prostym drążku. Na moje to jest na plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
i lekko się pochylić, sorki ale ja nigdy nie ćwiczyłam na wyciągu, to dla mnie nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
ja na szerokość barków trzymam i coś te plecy czuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ja lepiej czułam, jak robiłam ze sztangą, ale wczoraj dopiero 1 raz próbowałam na wyciągu, więc jak opanuję technikę, to powinno też być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
kebula
dzieńdroberek. Boże, ale mi ryjek spuchł przez zęba. już nawet nie wyglądałam jak angelina jolie, ale jak najbardziej skośnooki chińczyk;-/. aż do pracy nie poszłam


Keb biedaku, a co Ci z tym zębem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium