SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale ja nie jestem modelem ani metrosexualnym przyjemniaczkiem. Raczej takie szorstkie jestestwo ze mnie - przynajmniej na pierwszy rzut oka. Poza tym nie jestem kulturystą - więc też są pewne dyspropoorcje w rozwoju mięśni (troszkę tez z powodu kontuzji).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przeszlas weryfikacji wiekowej Pudelfi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
przy byciu naturalem wkurza słabsza regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
nightingal
Ale ja nie jestem modelem ani metrosexualnym przyjemniaczkiem. Raczej takie szorstkie jestestwo ze mnie - przynajmniej na pierwszy rzut oka. Poza tym nie jestem kulturystą - więc też są pewne dyspropoorcje w rozwoju mięśni (troszkę tez z powodu kontuzji).


ale to nam nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musisz sie depilowac ani smarowac kakalem,obejrzym Cie w naturze chetnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
preria protestuję!!! jestem stary babsztyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
delfinka
przy byciu naturalem wkurza słabsza regeneracja


do trzydziechy to nie był problem - teraz czasem bywa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
nightingal
alhambra1970
Mam pytanie. KIedys tylko biegałam i nie cwiczyłam siłowo. Biegałam rano 3-4 razy w tygodniu i często w dni biegowe po południu czułam się jakbym miała stan podgorączkowy i bolała mnie lekko głowa. Pojawiało się to tak około godz 15-16 i trwało 2-3 godziny. A teraz miewam tak czasem po porannym siłowym, np. dzisiaj. Może to nie ma związku z treningiem i nie miało z bieganiem, ale szukam informacji...


Byc może jakieś braki w diecie (za duży deficyt kaloryczny), niedobory witamin lub minerałów, kłopoty z sercem/krążeniem, kłopoty z poziomem cukru. Przyczyn może być wiele.


Jakiś czas temu miałam robione badania , niektóre takie, jakich w życiu do tej pory nie miałam. Chciałam tylko morfologię, a dostałam taki pakiet, łącznie z hormonami tarczycy, hemoglobina glikowana, CRP,, wątroba ... nie pamiętam,ale ze 4 strony wyników. Aaaa i jeszcze test wysiłkowy na rowerku, spirometria i holter. Tyle,że to nie u nas , a w DE. Jedynie niski poziom żelaza mi wyszedł, ale bez anemii jeszcze.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium