SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sztanga, hantle, silikony - chcemy cycki jak balony

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja tez mam sporo fatu i kurcze powinien leciec jak zloto a tu dvpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja mam teraz fazę, że nie wiem czy siebie lubię, chyba z wiekiem stwierdziłam, że lepiej się samej ze sobą dogadać i próbować wycisnąć ze swojego ciała ile się da niż z nim walczyć. Wierzę, że nawet te moje przestoje nie oddalą mnie od celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
kleine-hexe
Yersinia, ale już nie zagryzasz.


od 1,5 miesiaca juz nie, cos tam sie na poczatku zdarzylo jeszcze

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Iskra i takie podejście jest super :)
Yersinia, jestem z Ciebie dumna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Iskra14
ja mam teraz fazę, że nie wiem czy siebie lubię, chyba z wiekiem stwierdziłam, że lepiej się samej ze sobą dogadać i próbować wycisnąć ze swojego ciała ile się da niż z nim walczyć. Wierzę, że nawet te moje przestoje nie oddalą mnie od celu.


Ostatnio miałam rozmowę z koleżanką na temat odchudzania i dzieliłam się z nią swoimi doświadczeniami. W pewnym momencie spytała się mnie co mnie inspiruje i czy są to zdjęcia jakiś dziewczyn z instagramu, bo dopytywała się co chcę konkretnie poprawić pupę/brzuch/itd. Bo jej pisałam coś o sprawności fizycznej, zdrowych pleacach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Się zacytowałam przez przypadek zamiast poprawić błędu.

Zmieniony przez - closetmonster w dniu 2015-03-24 13:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
dziekuje Kleine chcialabym kiedys dosjc do etapu w ktorym nie bede miala ochoty na slodkie, ale obawiam sie ze u mnie to siedzi w glowie i im wiecej sie ograniczym tym wiecej za jakis czas zjem jednorazowo. Pewnie jak juz osiagne te swoje upragnione cialo, to bedzie mi szkoda zniszczyc to slodyczami, ale boje sie strasznie, ze stopniowo bede sobie folgowac. Dlatego ja musze trzymac sie pisania posilkow, bo inaczej nie mam nad soba kontroli.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mogę z koleżankami gadać o diecie. bo jak ich słucham, to mi ręce opadają. Przyjaciółka - spora nadwaga po ciąży. Odchudza się na Wege, nie ma pojęcia co to makra i nie liczy kcal. Efektów zero. A ja się gryzę w język, żeby jej wykładu nie strzelic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Yersinia, a jadasz coś na słodko?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontuzja kolana i chęć ćwiczenia

Następny temat

Dzienniczek mam i ja :)

WHEY premium