SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435270

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ogólnie to jest przepis na pudding, ale ja jem 1 porcję jako pudding a drugą trzymam dłużej w zamrażarce i mam lody.


150ml mleka gorącego (rozpuszczacie w nim 7g żelatyny i słodzik)
200g jogurtu naturalnego
300g serka homogenizowanego (ja używałem EMILKI)
2-3 białka jaj
odżywka, najlepiej kazeina, ale bez też wyjdzie
słodzik
5g mąki kukurydzianej albo skrobii (też powinno wyjść/)

I tak:
1. Ubijacie 2-3 białka na pianę najpierw, a potem z górki :D wszystko po prostu wpieprzamy do michy i miksujemy na małych obrotach albo łychą i następnie do dużego pojemniczka/salaterki i do zamrażarki na około 1 godzine :D no a potem już można udekorować z góry czym się chce, bo podstawowo tam jest dużo białka, mało węgla i prawnie nic tłuszczu

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
zapiszę sobie Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ten puding Czerniewicza to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No dokładnie popuri, dlatego jeździsz na spotkania z kimś, kto po prostu coś osiągnął i to sobą prezentuje, jakby był jakiś wykład o dietetyce i treningu prowadzonym przez Chodakowską to pewnie byś nie pojechał :D

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-05-04 22:13:25

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No nie :)
ale też jeśli chodzi o odchudzanie grubasków, biochemie
to słucham dietetyków moich co się nimi zajmują a nie kulturystów np.

po prostu nie ograniczam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wiadomo że osobie której chce formę plażową doradzisz inaczej, a osobie która startuje w zawodach też inaczej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123


Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kurde, wróciłam z treningu i tak mi się rzygać chce,że jeszcze nigdy tak nie miałam:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Czerniewicz nigdy nie podał przepisu, ale no coś w podobie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
zmykam śpiuchać, papatki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium