SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435321

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
o, przedtreningówkę mam w szafce, zapomnialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
a ja idę robić omleta :p
udanego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
i co, zostaję sama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
kotlet jeszcze jest - przynajmniej powinien, ale coś się nie udziela
zawijam jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Iness
właśnie tutaj jest problem popuri
bo bardzo mnie ciągnie do biegania, pływania, siłowni , kalisteniki
ale chciałabym też spróbować kb
i tutaj jest problem, bo dla mnie sport=trenowanie do zawodów, ale tylko do 1 dyscypliny, tę którą się naprawdę kocha i jest w stanie poświecic wiele dla niej, a ja nie jestem pewna czy dam radę sobie odpuścić pływanie i kb (bo dla biegania bym musiała, tylko siłkę + bieganie, żeby pod zawody się przygotować)
kb mnie ciągnie, bo bym chciała nauczyć się bronić i atakować, umieć walczyć i na tym polu swoją sprawność podbudować
ale jak byłam w niedziele na zawodach na dyszce w Podkowie Leśnej (pomagałam w organizacji, mieliśmy swój namiot jako fizjoterapeuci, udzielaliśmy porad, robiliśmy masaże powysiłkowe zawodnikom itp) i jak sobie poszłam zobaczyć dekoracje zwycięzców (akurat masowałam wcześniej nieświadomie dziewczynę, która wygrała te 10km - 38 minut z hakiem miała, a tydz. temu 34) i dostała puchar na 1 miejscu podium to mnie aż za gardło coś ścisnęło czemu ja tego nigdy jeszcze w żadnych zawodach nie osiągnęłam :/


jesteś podobna do mnie, mam tak sam na zawodach, eventach itp.
ale jeśli np. przyłożysz się do jednej dyscypliny na jakiś czas to da Ci to spokój, potem może wrócić to bycia dobrym we wszystkim bez ciśnień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
dz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
bieganie kocham i marzę o tym, żeby stanąć na podium kiedyś, nawet na 3 czy 2 miejscu, aby dostać puchar i go podnieść w górę, a na 1 miejscu to już w ogóle chyba bym zemdlała ze szczęścia

kb i tak dopiero bym mogła zacząć od jesieni trenować, ale to też wydatki spore

Zmieniony przez - Iness w dniu 2015-06-04 11:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
na bieganie sporo ?


chyba najtańszy sport
no chyba że sprinty bo tam dużo towaru leci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
popuri napisałam "kb i tak dopiero bym mogła zacząć od jesieni trenować, ale to też wydatki spore "
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium