SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435531

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
uuu, a drogie to? ostatnio widziałem jakieś fajne lody w kubku ale 450 ml za 13 zł???

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
tutaj tez jest 450ml około i kosztują 5,89zł za kubełek, pantera jest zaj**ista :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
może kiedyś

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
wychodzą taniej niż big milki na patyku
bebol, masz jakąś opcję na słodki dip bez użycia białka? do omleta na przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
twaróg + słodzik + aromat

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
sos z twarogu?
muszę ogarniczać białko, za dużo go mam, jedyne co mi przychodzi do głowy to miksować jogurt grecki ze słodzikiem i owocami + ew. aromat, ale to na dip owocowy, a ja bym sobie chciała taki karmelowy trzachnąć, ale chyba nie da się..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no jak nie masz aromatu to nie bardzo flavdropsy sobie może kup z majprotejin

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
op******iłam cały kubełek tych lodów z panterą za dobre były x)
nie no, nie będe przesadzac z tymi zakupami i tak mam mało kasy, będę robić z tego co mam:
podstawa omleta tandardowo z ok. 50g płatków + 2 jaja + proszek do pieczenia + ze 2 słodziki
polewa z różnych owoców, jogurtu greckiego i słodzika
ew, dodam kakao do podstawy omleta, powinno być cacy, jutro taki omlecior na kolację może poleci, ogólnie mam super menu zaplanowane na jutro

Zmieniony przez - Iness w dniu 2015-05-22 18:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
dzięki bogu mam jeszcze silną wolę

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dzięki bogu nie liczę makro
zresztą te lody to nie jest jakaś tragedia, 170kcal/100g, więc 1 pudełko ma ok. 365kcal, bez masakry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium