SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435552

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
w ogóle to dowiedziałam się że koleżanka z gimnazjum/liceum co studiuje też w wwa ćwiczy siłowo i wraca na wakacje od sierpnia do naszego miasta i wbija na siłkę zaproponowałam wspólny trening, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, że jej to zaproponowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Jestem po treningu klatki w super seriach cos czuje ze to moze byc to zeby poprawic ta klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja tylko dropy + powtórzenia wymuszone robię

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
powiem ci ze ciekawy trening jak dla mnie pierwsysz raz go zarzucilem i fajny byl moze dlatego ze mialem malo czasu to go dalem ael ogolnie na plusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
ide robic mojego kurczaka z frytkami anabolicznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja dzisiaj 1k kuraka, 2 jajka, 300g jabłka Klata + bic + 60 minut cardio zrobione

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
ja jakos nie moge zdzierzyc cardio moze pod koniec redu wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nogi zrobiłem tak, że mnie slkurcze łapały na personalnym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
jakie macie zdanie odnosnie nabialu na redu unikacie czy uzywacie ale z głowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
popuri
nogi zrobiłem tak, że mnie slkurcze łapały na personalnym :D


skurcze w sercu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium