SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 438016

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Iness zapomniałaś o konsekwencjach zdania "twoje pieniądze nie sa mi potrzebne" :P Będzie mu się to odbijało do końca życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie, powiesz, że skoro nie mogę wydać twoich pieniędzy, to po co mi te pieniądze?
no chyba że woli serio siedzieć na polu i mieć kase na siłownie, na którą nie pójdzie, bo siedzi na polu...
to jak zarabiać, ale nie móc wypłacac z konta, w efekcie i tak NIC nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tylko Iness, ja mu tak powiem a on "spoko idź w cholerę" i właśnie to jest problem. bo jedyne konsekwencje będą takie, że będzie ch**owa atmosfera w domu, ostatecznie i tak wyjdę mu pomóc z nudów, albo z wyrzutów sumienia, tylko że będę w gorszej sytuacji niż byłem wcześniej. To jest właśnie takie ślepe koło. Ja nie mam nic do zyskania, a stracić mogę wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
hm, to mnie szczerze zdziwiłeś, że będziesz miał wyrzuty sumienia w stosunku do osoby, która cię wręcz więzi w domu i że będziesz się nudził nie musząc pomagać, a mogąc iść trenować 2x dziennie i wychodzić ze znajomymi, no ale jak tam chcesz, ja bym na twoim miejscu przestała robić co ci każe ojciec, po pewnym czasie jak się zorientuje, że faktycznie ci (pozornie) nie zależy na jego kasie powinien zmienić chociażby podejście na coś w stylu: weź mi tutaj 2 godzinki pomóż, potem pójdziesz (tak, wiem, cięzko ci sobie to pewnie wyobrazić, ale to prawdopodobnie dlatego, że mu się jeszcze nie postawiłeś tak na serio, że nie i koniec, nie pomagam ci, dopóki nie będziesz mnie traktować jak syna a nie jak robotnika)

a twoja mama nie mogłaby pogadac z twoim ojcem, żebyś mógł normalnie mu pomagać i miec czas na treningi i znajomych czy nie ma na niego wpływu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja miałam też nieciekawą i podobną sytuację z moim ojcem i rozwiązałam to pewnym sposobem, także teraz absolutnie nie mam z nim żadnych problemów, szanuje mnie aż za bardzo i normalnie jego stosunek w odniesieniu do mnie zmienił się o 180 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Halo co taka cisza

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
żarcie się robi

a ja dalej odpoczywam po zaliczeniu od 10:00...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja bym z chęcią cheata sobie strzelił Ale kolejny tydzień polecę czysto jeszcze

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie wątpię, że ty dasz radę bez cheata :P

ja jestem obecnie spłukana, więc nawet żadnego mięska ani niczego "czystego" nie kupię, choćbym chciała, ale jak się jest w takiej kiepskiej sytuacji finansowej to (odkrycie...) wymyśla się najlepsze sposoby na przyrządzanie naprawdę porządnych posiłków

wychodzą takie połączenia, na które wcześniej bym nie wpadła, a są super w smaku i dość zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja bez wymyślania, jaja + mięso, ryż + mięso, płatki owsiane + mięso, samo mięso, takie posiłki :P

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

forma lato