SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435536

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tu tak cicho ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732


na fizjo muszę mieć min. 152 pkt a zdawałem tylko matematykę więc zdobędę 30-100 pkt a nic po za tym

na dietetykę muszę 158 pkt a zdawałem matme, polski i polski rozszerzony (z którego więcej to mi liczą) angielski i angielski rozszerzony (z którego więcej to mi policzą) no więc jest szansa że przekroczę ten próg a na fizjo żadnej

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też chciałem iść na dietetykę ale nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
k***a nie otwierajcie drzwi kominiarzom ja p******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
bo to ch**e i naciągacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
a oprócz dietetyki tak na prawdę jedyny kierunek jakiś z żywnością to polibuda ale tam takie typowo chemiczne laboratoria itd a tak to nic sportowego nie ma

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja to chyba na polibude do poznania, po budowlance jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ps. iness telefon mi działa, masz foto w dzienniku - dawaj soga :D

i będą zdjęcia po redu

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
otworzyłam temu kominiarzowi to mi dał jakąś kartkę z życzeniami drukowaną i z obrazkiem, że dzień kominiarza bla bla bla, wszystkiego dobrego i jeszcze mu 5zł musiałam dać "zgodnie z tradycją" bla bla bla, bo już nie chciałam takim chamem być skoro coś tam "dał", ale następnym razem mam nauczkę, że nikomu nieznajomemu nie otworzę, bo można tylko stracić czas i kasę, a ja w tym miesiącu mogę się nie wyrobić z opłatami k***a :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium