SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435425

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
ale ten scitec słodki jest w piździec (sos do placków zrobiłem i musiałem popijać :P). tylko chyba deko lepsze pod względem składu od poprzedniego wpc 80, bo jakoś lepiej się czuje. Ciekawe jak mi wejdzie po treningu z większą ilością wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a jaki masz smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
miało być "najlepsze" razem z czeko. Czeko już miałem wpc i ostatnio tiramisu. Teraz wziąłem sciteca puchę, powinno starczyć na redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja miałam biała-czekolada truskawka ze sciteca

ohyda jakich mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
mam nadzieję że skończę puszkę bez wymiotów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
rozcieńczaj bardziej :P
ja tęsknię trochę za takim śniadaniem: paczka ryżu gotowanego wymieszana z mlekiem z odżywką białkową o jakimś dobrym smaku:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
ja jutro sobie zrobię mega płatki owsiane. woda+scitec+truskawki+orzechy+owsiane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
po ile kupujesz juz truskawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
a nie wiem. Starsza bierze raz na tydzień jak jedzie do warzywniaka :) I mi daje wyprawkę :D lipa, że u mnie węgle nisko muszą być z owoców :F ale z owoców chyba cheaty będę robił...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium