SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435289

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
to może masz jakiś charakter wredny :D ?
Jak ktoś nie ma czasu to go olej
Ja się mogą z Tobą jak chcesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784


wiedziałam, że do tego zmierza, wiedziałam

to wbijaj na juwenalia w piątek do wwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie wiem jaki mam charakter, nie umiem się ocenić, musiałbyś spytać osób z mojej grupy, bo z nimi najwiecej przebywam obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no widzisz ja się chce spotkać to olewasz mnie :D a potem się dziwisz że nie chcą sięl ludzie spotkać


kiedy te juwenalia masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja nie ufam ludziom z internetu po prostu, nigdy nie wiesz kto siedzi po 2giej stronie

gdyby ludzie chcieli się spotykać to bym ich nie olewała, problem w tym, że oni nie chcą, ew. chcą się zachlać co tydzień/dwa, a tego z kolei ja nie chcę tak często robić :)

juwenalia są przez cały maj w każdy pt i sb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
o jezu następna .... :D Przecież nie ma 45 lat i Cię nie zgwałcę

Mam 25 :D

w tym miesiącu pasuje mi 23,24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a kto powiedział ze ja się boję 45letnich facetów z zakolami, którzy chcą gwałcić umiem się bronić, np szybko biegać ale kto by tam mnie chciał, ja mam wyj**ane na takich, po nocach się szwędam, nawet współlokatorka miała do mnie takie zarzuty, że chodze gdzies po ciemku, późno wracam i to jeszcze pieszo i że się nie boję tak

23,24 są ursynalia, ale płatne, więc się nie wybieram raczej, koniec miesiąca, to kasy nie bedzie, a i zespoły kiepskie raczej za taką cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a, i co do tego szwędania to predzej mi by chyba zarzucli, że kogos moge zgwałcic niz ktos mnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
hahaha lubisz gwałcić :D ?

a ile kosztują Ursynalia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie praktykuję takich rzeczy, mówię tylko, że nie czuję obawy, że ktoś mógłby coś, jeśli chodzi o spotkanie z ludźmi, których znam z internetu

Ursynalia chyba jednak są 29/30 maja, pomyliło mi się, na przełomie maja czerwca w każdym razie
tu jest cennik: http://ursynalia.pl/informacje-o-biletach/ 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium