SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435414

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja się nie wypowiadam nigdy bo:

1) chłopaki się mnie nie pytają (tzn. jeden raz się spytał - ale leń straszny, bo mu dużo powiedziałam, a on nawet nie zaczął trenować)
2) dziewczyny widzą, że ja ćwiczę siłowo i mam mięśnie, a one się tego boją, że zmienią się we mnie
ważę więcej niż one lub tyle samo co wyższe koleżanki i stąd ich strach, że ich waga pójdzie w górę jak pochodzą na siłkę (to nic, że w obwodach będą wyglądały na szczuplejsze, waga ich bogiem, sic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
http://allegro.pl/optimum-nutrition-complete-protein-2kg-bia-ko-whey-i5424843299.html 

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tylko kilka razy pytali, kiedys sie produkowalem, teraz p******e ich, lenie j**ane, i tak zrobia po swojemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kisnę z ludzi, którzy kładą wagę ponad wszystko i jest to dla nich jedynym wyznacznikiem. Znam takiego typa, który ważył 120kg, schudł do 90kg na samej diecie (tj 1300kcal, zero ćwiczeń itp) ale nie ćwiczy nigdy, bo jak pochodzi na siłce to jest głodny, je 1800kcal i waży więcej. Nieważne, że wyglada wtedy lepiej, lepiej być obwisłym lamusem, ale numerek na wadze mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zreszta jak mowie ze nie wiem to duzo w tym.prawdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
szkoda gadać, jak ktoś będzie chciał coś osiągnąć to w końcu sam zdobędzie tą wiedzę (jak np. ja)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja nie tyle dlatego, że lenie, ale bardziej dlatego, że tyle razy już mnie grupowo zanegowali, że szkoda mi wysiłku, wszyscy powielają pierdoły rodem z PRLu, np. że nie można jeść więcej niż 3 jajek tygodniowo, że masło jest niezdrowe, że wieczorem po treningu już nic nie je albo że 3 posiłki dziennie są niezdrowe, za to 5 już tak (jak ktoś ma małą pulę kalorii - powiedzmy 1500kcal to logiczne, że lepiej zjeść 3x500kcal niż się p******ić po 200kcal 5x w ciągu dnia, ale ch**, w kolorowych gazetkach tak piszą, to wszyscy znajomi grzecznie przytakują główkami, że tak trzeba jeść )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lech poznan mistrzem Polski w pilce noznej, cale miasto swietuje, a mnie nie ma ch** gowno dupa cycki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to samo co ty iness. jednemu typowi rozpisałem całą dietę, cały trening, poświęciłem na to cały dzień, miał mi za to odpalić 5 dyszek - sam zaproponował, że jak mu dam wszystko na tacy to mi da 5 dyszek. Koleś nigdy nie zaczął ćwiczyć a hajsu nie widziałem, więc nie pomagam znajomym, BO NIE na forum pomogę, w RZYCIU nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idioci to idioci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium