SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435272

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Iness
widze, ze przyjąłeś moją rade Dream:p

A JA ZDAŁAM NEUROLOGIE WŁASNIEEEEEEE!:D


owszem, doszedłem do wniosku, że nie jestem ascetą i gałka lodów/grill w weekend/piwko mi zaszkodzi mi w robieniu formy. A miesięczne obżeranie się owszem... Zaraz polecą naleśńiki z serem i kurczakiem i na rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to ja teraz w kierunku przeciwnym do dreama z jedzeniem ide%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dream ty moja kluseczko ^^ . Ja wczoraj cały dzień sprzątania piwnicy , dźwigania mebli i przez to nabawiłem się kontuzji nadgarstka . potem trening i cardio . Boli jak cholera ale jakoś daje rade ;p .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Dream ty dawaj wpisy do dziennika, ciekawe jak sobie z takim jedzeniem radzisz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wrócę z roweru i robię wpis niestety nadal mam obsesję na punkcie ważenia mięsa, płatków owsianych itp, ale tych wszystkich pierdół już nie ważę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Foty z podsumowania były robione w pon rano, a z siłki są z poniedziałku o 18 :P

Chyba, że chodzi Ci o początek redu vs podsumowanie. To dzięki za miłe słowa ^^"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
co tam koxy

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
zawsze można jeszcze wybrać inny sposób ważenia Dream, nakładasz jedzenie ile tam wzrokowo uważasz a potem tylko sprawdzasz na wadze ile to jest i dopisujesz do dziennika żywieniowego, ostatnim posiłkiem uzupełniasz braki już celowo dobierając gramaturę i masz większy luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jest ktooo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jesteeeem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium