SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435285

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ozzy to i tak dobrze . Jedni stwierdzają że nie mogą schudnąć zanim zaczną . I nie zaczynają . Albo po tygodniu jak nie ma efektów to jest źle . Najlepiej jak jakiemuś znajomemu ułożę diete i trening i mówię : Raz w tygodniu zdawaj mi relacje , jaki trening jak obwody i waga , bo nie wiem jaki masz metabolizm dokładnie i muszę Cię kontrolować . To ani razu nie napisze , melanż co tydzień potem przerwie diete , i na pewno na koniec powie : Ale z niego dupa nie dietetyk

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Siema pop

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dobry trener, dietetyk musi dobrze motywować zewnętrznie, na początku drogi z tym jest najtrudniej. Mają podopiecznych 90 % to ludzie z problemami z motywacją, afirmacją, interakcją nawet
a tylko 10 % to ludzie gdzie rozpiszesz im 7,5 łyzki miodu ED i będą Cię słuchać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Kurde z okazji tego że tak waga szybko leci zrobiłbym dzisiaj cheat, ale zrobię sobie w poniedziałek chyba bo wtedy idealnie wychodzi, wracam o 19 do domu, wpyerdalam i idę spać :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ozzy mamy tyle samo w pasie <3

tylko ważysz 12 kg więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przeznaczenie <3

Haha :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Popuri powiem CI tyle . Wszyscy co się zwracali do mnie z pomocą byli tak zmotywowani jak ja nigdy . Tylko szybko to się kończyło . Każdy ma wymówkę zaraz że nie miał czasu coś wypadło itd. Tu nie widzę swojej winy . Ja 78 w pasie

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja przy swoim wzroście koło 75 cm muszę mieć


pborek to normalne zjawisko , zawsze na początku jest euforia, podniecenie
potem zadaniem trenera/ dietetyka jest to utrzymać :P inaczej Ci klient przepadnie
Owszem to jest trudniejsze niż sama wiedza żywieniowa-treningowa
i większości zapał szybko gaśnie bo na siłę się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ale ja nie jestem jego trenerem , czy jej trenerem :) Ja tylko chciałem pomóc . Jak mam kogoś kontrolować kogo widzę raz na miesiąc czy dwa miesiące :D . Jeżeli by chciał to by sam do mnie pisał co i jak . Ja nie będę na siłe pomagał . Tak jak ozzy wcześniej mówił . U mnie to 72 gdzieś będzie :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium