SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Gdy gorączka cię dopadnie, chwyć strzykawkę - w mig opadnie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435507

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strach się bać, jakie pytania dostają ludzie z mega formami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ma zastój w efektach bo nie goli miejsc intymnych, proste.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpiszę mu, żeby zaczął golić jaja, to ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Ty, no ale nie odpowiedziałeś mu czy Ty golisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no odpisałem, żeby zaczął golić, to ruszy, to sam sobie wywnioskuje, że sam golę, skoro taka forma, nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
skoro zadał takie pytanie, a sam nie goli, to chciał wiedzieć czy Ty aby na pewno golisz. Bo jeżeli on nie goli i formy brak, to nie może być pewny w 100% czy Ty golisz i masz formę. Trzeba było napisać wprost. Teraz go zakręciłeś. Bo jeżeli Ty nie golisz i masz formę, to przyczyna musi być gdzie indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Munga
Iness, nie wmówisz mi, że nagle większość społeczeństwa zachorowała na choroby powodujące otyłość. Obecnie więcej osób na świecie umiera właśnie z powodu otyłości niż z głodu. To chyba coś jest nie tak, nie :)?


ja ci nic nie wmawiam
ale zarówno osoba szczupła i wysportowana jak i otyła może się wyp******ić na krawężnik i złamać nogę (chociaż tutaj właśnie prędzej osoba szczupła sobie zrobi krzywdę, bo osoby cięższe mają grubsze i mocniejsze kości, mniejsze ryzyko osteoporozy i nie, nie jest to moje zdanie, ale wg badań tak wyszło, mieliśmy o tym na fizjologii, jak kośc dostosowuje się do obciążeń), więc z tego powodu, że jest gruba i wywaliła się na krawężnik mamy jej nie pomóc? a chudemu tak? bardzo wąsko myślisz Munga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
nie mówimy tutaj o takiej pomocy. Tylko o pomocy stricte dla grubasów :) Sami mogą sobie pomóc, jeśli tylko będą chcieli.

Tak samo te operacyjne zmniejszanie żołądków itd. Można to zrobić bez tego (schudnąć), tylko zwyczajnie tacy ludzie nie mają silnej psychy. Jak nie będą mieli bata nad sobą w postaci super obwarowań dietetycznych + tona leków do końca życia po takiej operacji, to nie zrobią ze sobą nic.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kto pomoże i doradzi ?

Następny temat

Plan treningowy 6 dniowy . Mała pomoc w kolejności.

WHEY premium