SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
testuj zobaczysz czy cos się zmieniło

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też trafiłem na te newsy o ba. W kontekście długoterminowej suplementacji. Radzili tam dodawać do porcji taurynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 378 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4535
Hmm. Jakis czas bralem podwójną dawkę jak z braku czasu zacząłem łączyć push pull w długi FBW xP co mogę powiedzieć, to że swędziało wszystko, zwłaszcza poślady i nogi - a poza tym super. Moze lepiej, przez to swedzenie placebo lepiej powinno wchodzic bo jest odczuwalny bodziec...

(coś jak w badaniach gdzie ludzie lepiej oceniaja zadowolenie z pasty do zebow która silniej ich mrowi w ustach:P )


Zmieniony przez - Disciple w dniu 2016-12-03 10:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
WEEKEND

Sobota
aeroby na czczo 30min
MEDIUM CARB B 330g, W 140g, T 100g

Dzień minął jak zawsze%) Czyli nieco robot do 17, później byłem na urodzinach,
micha trzymana, wróciłem o 2 w nocy%)
Walka POpek vs Pudzian, żenada tak jak sie spodziewałem dobrze, że nie płaciłem PPV



Niedziela
aeroby po południu 30min plus dorzuciłem brzuch, bo jak juz poszedlem na silke, to warto by cos tam porobic wiecej%)
LOW CARB B 330g, W 80g, T 100g
Odsypiałem nieco urodziny, sądziedzi z góry nie dali pospać, wk***iali od 5 rano
Zaraz ide spać i jutro wjezdzam z plecami


A u Was jak minął weekend? Kusiło mnie by zrobić dzisiaj plecy juz, ale nie napalam sie, bo znowu szybko przeciąże uklad nerwowy, tak jak to miało miejsce przy 7 treningach w tygodniu%) a czekają mnie teraz 3 nocki pod rząd wiec nieco będe wypruty


yo!
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
U mnie weekend mija tak, że od 38h nie spałem, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Wekkend minal na odpoczywaniu , Marian niech Ci opowie ci sie dzialo haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
pachol_123
U mnie weekend mija tak, że od 38h nie spałem, polecam

jakbym sie nie kontrolowal tez pewnie by tak bylo



rutkow
Wekkend minal na odpoczywaniu , Marian niech Ci opowie ci sie dzialo haha

zaraz bede do niego pisal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Pudzian vs Popek faktycznie tragedia, Juras dobrze skomentował że cała walka zmieści się w teleexpresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
Widać, że ustawione było%) bo Popek nawet dobrze w mordę nie dostał, a sędzia już przerwał walkę, w sumie sam swoją gardą się poobijał tylko od ciosów Pudziana

i tak hitem było to:






Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-12-05 12:03:29

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Dzisiaj też to widziałem, jaja jak berety xD ale przynajmniej każdy kto nie widział może raz dwa walkę obejrzeć na yt, dobra minuta i po sprawie xD

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium