SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
co to za grzyby po prawej?


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-09-23 23:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie wiem, ale fajnie wyglądały


























a tak na serio, to sa sowy:) jada sie glownie sam kapelusz w jajku i bulce tartej, smazony:) zaj**iste:)
glownie czarne lepki byly:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie to są kanie i chyba też się tak ogólnie nazywają

Aż teraz bym właśnie usmażoną w taki sposób zjadł, chyba trzeba się wybrać na grzyby :P

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
smak jest bardzo fajny, niektorzy mowia, ze jak schabowy nawet%) no ja az takich wrazen nie mam, ale jako dodatek do miesa idealne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak kanie się na nie mówi, ja osttanio miałem z nich jajecznice, bo jeszcze nie były wyrośnięte i nie było jak tego usmażyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG

a tak na serio, to sa sowy:) jada sie glownie sam kapelusz w jajku i bulce tartej, smazony:) zaj**iste:)
glownie czarne lepki byly:)


u mnie też kanie , osobiście nie lubię grzybów choć w sumie może trzeba byłoby spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja moge zbierać ale ktoś pozniej musi po mnie przebrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470195
Dostałem fotki dziś z końcówki redukcji ile się dało tak wyciagnelismy sylwetkę na koniec może Tomek wrzuci jakieś porównanie z początku do teraz plus coś że swoich dawnych wycinek teraz luźny tydzień ale bez szaleństw i zobaczycie jak można wrócić na wagę że startu redukcji ale z o wiele lepsza jakością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nawet mnie zbytnio obecnie nie ciagnie by skorzystac z jakis dodatkowych rarytasow%) jednak pewnie jutro wpadnie kawalek jakiegos placka, a weekend moze ukrece sam pizze%) postaram sie zrobic tez podsumowanie, aby pokazac to co udalo nam sie wypracowac.

Osobiscie jestem bardzo zadowolony, sylwetka nie tylko w mojej opinii zmienila sie znacznie pomimo,
nie ma efektu znacznie pomniejszonych gabarytow, masa ciala w okolicach 103kg, to najwyzsza masa ciala jaka kiedylokwiek mialem przy tym poziomie tkanki tluszczowej, u mnie 88cm w pasie oznacza praktycznie koncowke redukcji ze wzgledu na szeroka miendice wymiar w tej okolicy trzyma mi sie zawsze dosc wysoko. rok temu mialem okolo 98kg przy tym poziomie

reszta postaram sie wrzucic na dniach, bo byc moze uda mi sie zrobic jakies lepsze foty niz te domowe:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czekamy na podsumowanie tym bardziej że zapowiada się obiecująco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium