SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
no ja dziś wrzucam z włoszczyzną i przyprawami bo mam do zużycia warzywka już od jakiegos czasu, potrzebuje kuraka do zaj**istej sałatki, o której sobie ostatnio przypomniałem ,jak mi wyjdzie wrzuce wieczorem do siebie info %)

a nastepnym razem sprobuje po prostu w wodzie z sola i przyprawami, kwestia tylko wprawy aby nie przeciagnac i był taki w sam raz, ale to metoda prob i bledow sie uda zrobic kiedys ;)

też wolę surowe warzywa, ale kiedys jak w domu był robiony rosół i potem te warzywa ugotowane wrzuciło się do kuraka, na bazie ktorego był wywar, + osobno ryż to było naprawdę takie proste ale i bardzo smaczne danie, ze spokojnie moglbym przez pare dni to jesc bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
widziałem metodę, w jakimś programie kulinarnym, gdzie jeden PRO szef robił taki motyw, że doprowadzał wodę do wrzenia, po czym wrzucał tam kawał cycka w całości i wyłączał ogień, a on sobie dochodził w takiej temperaturze powolnie opadającej bez gotowania%) nie odważyłem się jeszcze testować i tego jeść :D bo jak widziałem później jak serwował uczestnikom ta pierś, to była różowa w środku jak stejki

PS: a oni oczywiscie sie zachwycali ze zaj**iscie soczysta


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-12-19 12:56:37

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja już taką jadłem niedosmażoną i super nie była, nawet stek ostatnio robiłem to jeszcze go wrzuciłem do zrobienia bo skubaniec był gruby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ja mam uraz do miesa ktore nie jest według mnie gotowe, tzn jest chocby mala szansa ze jest surowe (prócz steków z wołowiny, ktore lubie różne) , z 2-3 razy zdarzyło mi sie zjesc taka piers z kuraka , ktora niby wydawało mi sie,ze musi być ok bo na duzym ogniu chcialem szybko drobne kawałki podsmażyć,a potem sie okazalo ze w srodku była mimo to surowa bo za krotko ja trzymałem na ogniu

z surowego miesa to moge jesc tatara/wolowine ale nic poza tym raczej i wole przesmazyc kure czy dluzej ja podgotowac niz ryzykowac taką wpadkę jak rozowe mieso na talerzu , niech sobie te Amara i inne top-chefy tak jedza ale nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja tam uwielbiam spalone mięcho na wiór haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286


DT Klata+barki+bic
1. WL 5x6-12
2. WL skos + hantle 4x12
3. Rozpiętki maszyna 3x12

4a Wyciskanie siedząc Smith
4b Wyciskanie maszyna hummer
4c Wznosy boczne
cztery obwody 5-10-20

5. Uginanie modlitewnik maszyna 4x12
6a Uginanie młotki 3x12
6b Uginanie nachwyt sztanga 3x8-10

komentarz
trening szybki i przyjemny, maksymalnie spompowana klata, barki i bic nie przesadzalem z objetością klaty, bo w piatek kolejny trening, więc trzeba zachować nieco świeżości.Coraz bardziej podoba mi sie ta metoda 5-10-20, barki pękały

Suple
przed treningowo kofeina
w trakcie BCAA
inne ZEN, czosnek, len mielony, ostropest, msm, d3, omega 3, b complex, palma sabałowa


Dieta HC zakecilem sie nieco i wlecialo nieco wiecej kalorii
najgorsze jest to, ze o 19.30 zakończyłem na dzisiaj jedzenie już%) czeka mnie ciezki wieczór.









INFO
Masa ciała 105,5
Pas 89 bez zmian
Ucinamy całkowicie dzień LC, pozostajemy na MC i HC w rozkladzie HC, MC, MC
interwal 1 raz w tygodniu 10minut
cardio 3x25minut
4 silowe

zdr!


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-12-19 21:00:28

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286


DT Grzbiet, tric
1.Podciaganie na drążku 3x max
2. Wiosłowanie hantlą 12x30, 12x35, 12x40, 10x45, 8x50, 5x53,5
3.Ściaganie wyciąg dolny na dobitke 3 serie po 12 powtórzeń (80kg chyba)
4.RackPull 5x100, 5x120, 5x140, 5x160, 3x180, 1x200

5a WL wąsko
5b Wyciskanie francuskie sztangi leżąc
5b Wyprosty linki
obwody 5-10-20 x4

cool down

komentarz
wioslowanie hantlą skończylem na 53,5 bo wiekszych hantelek juz nie ma, jednak był lekki zapas, wiec kolejny trening pewnie poleci na hummerze wioslo jendoracz lub pol sztangą, zobaczymy
rack pull rowniez z zapasem, 2 paki polecialy jak szmata, teraz bede lecial juz na powtorki, az dojde do 5x200, zanim bede progresowal.
na tym zakonczylem plecy, bo czulem, ze bylo juz dobrze.

tric w formie obwodów, przyjemny trening pompa az bolalo.2 sztabki na wyciagu w wyprostach na 20 powtorzen po 2 cwiczeniach potrafia wycisnac ostatnie gramy energii hehe


Suple
przed treningowo kofeina
w trakcie BCAA
inne ZEN, czosnek, len mielony, ostropest, msm, d3, omega 3, b complex, palma sabałowa


Dieta


szynka, makaron pelne ziarno, blendowane pomidory z przyprawami w formie sosu, groszkowy kwiatek


polecam czekoladowe ciasteczka typu brownie




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-12-20 21:53:36
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Groszkowy kwiatek na propsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
dzieki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Też kiedyś miałem niedogotowaną (chyba jak każdy na forum) to po pierwszym gryzie odruch wymiotny , patrze różowa w środku mam uraz i wole przetrzymać zawsze kilka minut dłużej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium