SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Czuję się wyróżniony

I dobry ten "lekki" trening. W końcu cóż to jest 180 na szrugsy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469895
Tomq ogarnij Kumite, mnie pół shota i saszetka kumite robi pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
mialem Kumite tez bardzo fajnie dziala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Boze jak ja bym chcial zeby mnie takie suple cokolwiek ruszyly, no ale coz, zycie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
Dzisiaj DNT
na czczo 30min cardio
brzuch

stretching

wieczorem sie poroluje jeszcze nieco


Suple
ZEN, czosnek, len mielony, ostropest, msm, d3, omega 3, b complex
kofeina, bcaa, wpc


Dieta





stojeden
powiem Ci, ze kiedys latal meso i inne wynalazki na 1.3 i dopiero czulem, ze cos dziala, a obecnie 2 kapsy kofeiny 400mg łacznie klepie mnie lepiej niz swego czasu wynalazki, ktore podjadalem nie wiem czym jest to spowodowane, bo nawet zbytnio nie skupiam sie na detoksach i tym podobnych zabiegach, druga sprawa, pije 2-3 kawy dziennie, ktore tez sa zasobne w kofeine, a nade wszystko dziala i to fajnie



o 20 lece do kina na
http://www.filmweb.pl/film/Sully-2016-746389
zobaczymy czy dobry


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-12-10 18:43:32

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
na youtubie sobie obejrzyj jak wylądował

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Skoro tyle kawy pijesz to może podziel się nią z kotem żeby w umywalce Ci nie zasypiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hanks, jak zwykle w formie, film fajny, bo pomimo, że każdy zna tę historię, to trzyma w napięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
TomQ-MAG


stojeden
powiem Ci, ze kiedys latal meso i inne wynalazki na 1.3 i dopiero czulem, ze cos dziala, a obecnie 2 kapsy kofeiny 400mg łacznie klepie mnie lepiej niz swego czasu wynalazki, ktore podjadalem nie wiem czym jest to spowodowane, bo nawet zbytnio nie skupiam sie na detoksach i tym podobnych zabiegach, druga sprawa, pije 2-3 kawy dziennie, ktore tez sa zasobne w kofeine, a nade wszystko dziala i to fajnie


no to pozazdrościć, ponieważ mój organizm jest na tyle dziwny / zwariowany, że nie pijąc kawy NIGDY, ale to nigdy w życiu, nawet kurna łyczka, zarówno 100, 200, 300, 400, jak i 600mg kofeiny nie robi na mnie żadnego wrażenia, zero jakiegokolwiek fizycznego odczucia działania. ech.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
emenems
Hanks, jak zwykle w formie, film fajny, bo pomimo, że każdy zna tę historię, to trzyma w napięciu.



bardzo fajny kobita plakala jak dziecko, wiec znaczy, ze łapał za serce
bo ja nie mam serca to nie wiem


infernol
uwierz, ze jak ma napad to chate roznosi%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

Wiecej