SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Art]Trening mięśni brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 227443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
W okresie budowania masy mięśniowej mogę ćwiczyć tak(?);
-środa: ABS 2, spiny 2 serie, side pank 4x maks
-sobota: ABS 2, rowerek na plecach 2 serie, skręty tułowia z obciążeniem 3 serie
Zależy mi na ćwiczeniu ABS 2, ale chciałbym coś dorzucić na budowę masy mięśniowej brzucha;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Czytałeś w ogóle artykuł z tego tematu? - bo wydaje mi się, ze nie za bardzo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
Czyli ze sam abs2 wystarczy? Ewnualnie mogę dodać ćwiczenia na skosne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Przeczytaj ten artykuł - tam masz wszystko wyłożone czarno na białym co należy robić w kwestii treningu m. brzucha.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Witam
Jestem obecnie jeszcze laikiem w tych tematach więc proszę o wyrozumiałość
Przeczytałem artykuł, i chciałem się tutaj poradzić osób czy trening który obecnie stosuję może przynieść efekty odnośnie mięśni brzucha.
Mam 29 lat wzrost 178cm ważę 67kg mało wiem, ale za szybka przemiana materii nawet dietetyk rozkłada ręce, a suplementy masy działają na krótki dystans.
Trening brzucha wygląda u mnie tak od 4 dni
Codziennie robię 200 brzuszków płytkich seria po 20 przerwa 10 sekund po każdej serii


<-- korzystam z tej techniki
Oraz 200 brzuszków ze skrętem seria po 20 przerwa 10 sekund po każdej serii


<-- korzystam z tej techniki

Czekam na dostawę drążka mocowanego do ściany z 8 uchwytami słyszałem, że bardzo pomaga na rozwój brzucha

Do tego ogólnie ćwiczę inne partie od miesiąca czasu. Nie zależy mi aż tak na masie, gdyż doszedłem do wniosku że chcę wyrobić sobie rzeźbę
poniedziałek: klata, łapa
wtorek: plecy, triceps
środa : przerwa
czwartek: barki łapa ( łapa lekko )
piątek: nogi
sobota: triceps lekko
niedziela: przerwa



Zmieniony przez - SaY w dniu 2014-12-26 23:02:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Jeżeli chcesz zrobić rzeźbę, to weź się za dietę i dołóż ćwiczenia typu bieganie, pływanie, jazda na rowerze etc.
Robiąc brzuszki specjalnie kalorii nie napalisz, więc i na rzeźbie nie ma co liczyć.

Natomiast nie wiem po co chcesz "robić brzuch". Jeżeli masz 178 wzrostu i 67kg wagi, to na pewno jest b. szczupły i lepszy "kaloryfer" Ci niepotrzebny :)
Jeżeli masz pytanie odnośnie treningu całe ciała to załóż temat, wypełnij ankietę, a ktoś Ci poradzi co robić.


Zmieniony przez - IwaN48pl w dniu 2014-12-30 02:02:17

Zmieniony przez - IwaN48pl w dniu 2014-12-30 02:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Codzienne brzuszki są bezcelowe i powinieneś to wywnioskować czytając ten artykuł.Poza tym nie rozumiem, co masz na myśli pisząc "dietetyk rozkłada ręce".Bardzo szybki metabolizm to taka wymówka osób, którym nie chce się trzymać diety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Nie wspomniałem że mam również problemy żołądkowe ( relfuks) i jest mi naprawdę ciężko prowadzić dietę. Masy raczej nie jestem w stanie uzyskać, dlatego postanowiłem się przerzucić na treningi które wyrobią u mnie rzeźbę.

Zgadza się jestem szczupły i mięśnie brzucha są zarysowane nie znaczy to jednak iż jest to efekt zadowalający mnie.
Obecnie doszedł do mnie drążek do podciągania i myślę że na nim jestem w stanie zrobić postępy odnośnie rzeźby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale by robić rzeźbę to chyba trzeba najpierw zbudować mięśnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Każdy problem da się obejśc, tylko potrzeba konsultacji z doświadczonym dietetykiem/trenerem osobistym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec masy. Redukcja na siłowo??

Następny temat

Trening dla mięczaka

WHEY premium