SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
tak wiem, nie pisze się athtets itd ale nic nie poradzę znowu środa ;) poszłam na ten trening nie wiem w sumie czy to mądre z gorączką i anginą ... znaczy wiem że nie jest to ani mądre ani odpowiedzialne itd itp...poszłam rozruchowo wiedziaam że szaleństwa nie będzie .... dlatego po rozgrzewce gdzie już był między innymi kilometr biegu wiedziałam że team będę robić sama żeby nikogo nie denerwować ;) wszyscy sie na rozgrzewce śmiali że się zabłąkałam gdzieś w środku czy o co chodzi że nie biegnę gdzieś na czele ale co mi tam niech się śmieją ;) czasami nie warto i trzeba odpuścić :) także pierwszą część zrobiłam sama i wszystko na pół podzielone .... TC 30 minut ... DU nie robiłam nawet bo i tak puls i zadyszka na wysokim poziomie była .... także wyciskanie kettla 16 kg swingi 18 kg a i tak myślałam że wyzionę ducha ... udało się zrobić w 27:13 i w sumie robiłam na równi z chłopakami ... w sumie chyba nikt poza nasza trójką nie zrobił pełnych 8 rund ... także nie wyszło mimo wszystko najgorzej .... trening w sumie pode mnie i jakbym była zdrowa i był mój partner treningowy to byśmy roznieśli ten trening dzisiaj i rozjechali konkurencję ;) no ale .... nie mam poczucia że nic nie zrobiłam kolejny dzień ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Widzę że się przygotowujesz na zapalenie mięśnia sercowego tymi treningami przy anginie...


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-08-01 20:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
6ripley
Widzę że się przygotowujesz na zapalenie mięśnia sercowego tymi treningami przy anginie...




Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-08-01 20:57:37
wszystko pod kontrolą :) delikatnie było i lekarz powiadomiony ;) póki co to przygotowuję się na wycięcie migdałków mentalnie bo chyba nie jestem na to gotowa i powoli zaczynam się zastanawiać czy ta angina teraz nie ma podłoża psychicznego ;) siła podświadomości czy coś takiego bo w sumie klimatyzacji nie mam, różnic temperatur nie ma ... no chyba że przegrzanie w pracy bo siedzimy w pomieszczeniach gdzie jest powyżej 30 stopni .... ale fakt ... ja bym sama odradzała treningi przy jakiejkolwiek chorobie nawet przy przeziębieniu bo mogą z tego wyniknąć poważniejsze schorzenia w późniejszym okresie .... swój organizm już trochę znam i wiem na co mogę sobie pozwolić.... nie wiem jakie będzie miało to skutki na przyszłość .... różne teorie już słyszałam o aktywności fizycznej przy osłabieniu organizmu .... ogólnie odradzam takie praktyki :)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-08-01 21:11:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To że go znasz nie znaczy, że się nie możesz obudzić z ręką w nocniku a powikłania po anginie mogą rozłożyć na życie . Chyba 8 rund metconu nie jest wartych takich rzeczy, no ale jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
masz całkowitą rację Rip ;) oby jednak nie było powikłań :) z ciekawszych tematów to zrobił ktoś MU unbroken ??? bo w sumie to mnie najbardziej interesuję na chwilę obecną ;) a Ty na pewno znasz odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie widziałam dwóch pierwszych eventów, tu możesz zobaczyć poprzednie, ja póki co na bieżąco i będę nadrabiać później. https://games.crossfit.com/games i u góry event 2, na dole są kółeczka z heatami i jak klikniesz to przewinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ok dzięki :) ja też póki co na bieżąco bo chociaż Fraser honor ratuje moich faworytów ;) chociaż wiosła też trochę zweryfikują


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-08-01 21:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
na początku mobility obręczy barkowej, później zabawy ze snachami na uzupełnienie rozgrzewki, a późnej trening właściwy ... ogólnie jak dla mnie słaby ... bylo 30 minut ... na luzaku robiąc zrobiliśmy w 17:32 bo bieg synchro ..... także stwierdziliśmy że zrobimy w AMRAPIE i weszła jeszcze cała następna runda pierwsza także pobiegane przy 32 stopniach w cieniu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie wiem jaki był TC ale wyrobiliśmy się w 26:27 bez większego spinania się ... nie wiem o co chodzi ale kilka stopni mniej na dworze i wydaje mi się że nawet względnie chłodni w boxie było :) KB 16 kg ... wzystko zrobione po połowie .... dużo czasu było żeby repy dokładnie zrobić technicznie i te cholerne wąskie pompki najbardziej w sumie dawały się odczuć ... na rozgrzewce trochę biegania, trochę burpee, trochę " chodzenia " na rękach ... u mnie bardziej stania i podejmowania prób poruszania się w jakimkolwiek kierunku ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pokusisz się o film z kettlem?
Te 100 swingów bez przerwy, czy 500, nie pamiętam już

Generalnie cokolwiek z kettlem będzie mile widziane

A! TTB też..
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium