SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawel1235 - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Jak już mówicie swoje typy to i ja powiem. Dla mnie Puma z tej (wielkiej) trójki ma najskuteczniejsze metody i właśnie przeglądając jego wypowiedzi ma największą wiedzę praktyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Praktyczną? Nikt go nigdy nie widział, więc nie wiadomo czy to praktyka czy większa teoria od znachorów z hameryki. I brak mu jednego - wychowanków. Tu Wodyn zdecydowanie wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
widze ze cisniesz

ja tez sie ogarnalem i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
No niby tak, ale patrząc jakie efekty przynoszą jego plany/wskazówki to też robią wrażenie. Dobra, już koniec spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Cokta
Praktyczną? Nikt go nigdy nie widział, więc nie wiadomo czy to praktyka czy większa teoria od znachorów z hameryki. I brak mu jednego - wychowanków. Tu Wodyn zdecydowanie wyżej.


raczysz kpić. Lepiej poodwiedzaj tamte dzienniki bo mijasz sie z prawdą bardzo mocno..ba nawet na głównej są wyniki danych experymentow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Słyszałem o Niwixie że prowadził. Jak się mylę to przepraszam, nie naskakuj tak na mnie od razu. Jeśli możesz sypnij linkami, chętnie przejrzę, ale chyba jakiegoś wychowanka z sukcesami na scenie nie miał, może sie mylę.

Wodyn to świetny trener, i tego nikt mu nie odbierze, bo wyniki wychowanków mówią same za siebie

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-02-01 18:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9360
A wie ktoś czy puma kończył jakieś studia w kierunku tego, co teraz robi ? Chwalił się tym kiedyś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koles08
widze ze cisniesz

ja tez sie ogarnalem i jest git


No siemanko byku Cisnę troszkę, ale brakuje mi ogarnięcia jeszcze Dziś znowu przepadł trening, bo miałem gości. Chvj z tym. Walnij szczegóły na gg w wolnej chwili. Ja Cię kurvva ocenię czy się ogarnąłeś

--------------------------------------

Cokta, Antos098, HIPERKOKS - Lubię takie dyskusje Co do wypowiedzi nt. ww. Panów i ich całokształtu - warto "ich" poczytać, ale Internet to jedno, życie to drugie. Mimo to doedukuje się - obiecuję^2.

Generalnie czytałem, że trend w treningu klatki bardziej się przechyla na rzecz wyciskań na skosie. U mnie jest problem, ponieważ skos mam non stop zajęty przez innych pakerów. No nic, coś się wymyśli.

Peace, Love i Cipki dla każdego

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2012-02-01 18:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Mocna dyskusja widzę. Co do WL to na większości siłowni jest to podstawa. Dlaczego? Pierwsze pytanie jakie pada gdy ktoś dowiaduje sie że cwiczysz to "ile wyciskasz?". Ü mnie na silce też dużo ludzi płaska wali i co z tego? Ja tak jak np. Cokta nigdy nie czułem dobrze tego ćwiczenia. na sztangielkach dopiero dowiedzialem się co to pompa klaty. Powodzenia w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
cipki dla każdego -jestem za :D
wl też nie czuje jakoś ,wolałbym dużo bardziej robić pompki na poręczach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe Dieta Plan

Następny temat

Hantle 2x8kg

WHEY premium