SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawel1235 - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
Mówisz że czasem nie liczysz serii itp ale to żaden minus, masz rację - najważniejsze to wyczuć własny organizm ile może :)

Najważniejsze żeby szło jak nie idzie to zacznij liczyć i zmieniać jak coś, pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ta ilość serii itp, to rzeczywiście sensu nie ma ;d
Też na to nie zwracam uwagi.

I tak samo jak Ty, przekonałem się do wysokich zakresów i splita partia 1x tydzień. Byłem strasznei sceptyczny i do jednego i do drugiego. Teraz na pewno nie zejdę poniżej 12 powtórzeń, w większości ćwiczeń. Chociaż jest parę, w których chciałbym robić ich mniej.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie duża liczba powtórzeń przekonała, że mogę więcej. Często jak robię serię, myślę sobie "kurva, ale boli, ręce mi siadają, ale przecież... dam radę zrobić jeszcze 3, jeszcze 5 powt., itp.", zaciskam zęby i robię. Przełamywanie barier motywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy przysiadach trudno tak zacisnąć zęby jak dusza każe krzyczeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Paweł ja ostatnio sie zważyłem 2 razy dzień po dniu na czczo i waga pokazała mi jednego dnia 70,6 a następnego dnia 71,6 takie wahania sie zdarzają w obie strony i nie ma sie co przejmować

co do repów to jak jechałem 5x5 to też miałem troche niedosyt po treningach mimo że siła szła a niektóre serie robiłem na submaksymalnych ciężarach, ale faktycznie nie czuje sie takiego doj**ania w mięśniach... rozumiem Cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że są wahania. Nie martwię się tym. Raczej celuję w lekki spadek wagi, bez większej straty moich wątłych mięśni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
11.06.2012

KLATA + BARKI (lekko) + BICEPS

1. DUALSET: Wycisk hantli na skosie + rozpiętki na skosie
..3 serie rozgrzewkowe pomijam...
- 15 x 13kg
- 12 x 20kg + 12 x 8kg
- 12 x 17kg + 12 x 8kg
- 17 x 13kg + 20 x 6kg
- 18 x 13kg + 20 x 6kg
- 25 x 8kg + 25 x 4kg

2. Wycisk wąsko młotkowo na maszynie siedząc:
- 15 x 40kg
- 15 x 30kg
- 20 x 25kg
- 25 x 20kg

3. Bramka do środka klatki (z krzyżowaniem rąk):
- 15 x II
- 15 x II
- 15 x II


4. Wznosy przodem:
- 15 x 8kg
- 18 x 6kg
- 20 x 5kg

3. DUALSET: Wznosy bokiem + Wznosy w opadzie
- 20 x 6kg + 15 x 6kg
- 20 x 5kg + 20 x 5kg
- 20 x 4kg + 20 x 2,5kg


5. Uginanie stojąc gryf łamany:
..2 serie rozgrzewkowe pomijam...
- 15 x 19kg
- 12 x 21,5kg
- 12 x 24kg
- 15 x 19kg
- 20 x 14kg

6. Zottman's Curls:
- 15 x 6kg
- 15 x 5kg
- 20 x 4kg

------------------------------------------------------
1:40h
Do dzisiejszego treningu dodałem barki lekko z tej racji, że w piątek ich nie mogłem zrobić. Z drugiej strony nie robiłem brzucha, żeby nie przedobrzyć. Co mogę powiedzieć o treningu...?
Primo, zrobiony na gigantycznej migrenie. Łeb mnie nakurviał po prostu, ale dałem radę.
Secundo, więcej serii na klatę w wyciskaniu - to jest to!
Tertio, dołożyłem kg w wyciskaniu na skosie. Wcześniej nie mogłem marzyć o wyciskaniu hantlami 20kg pełnej serii i potem 17-tkami. Malinowo :)
Quatro, zakurviście czułem klatę w wyciskaniu młotkowym na maszynie, no kurcze poezja. Tak spinało, że aż bolało. Zrobiłem to wyciskanie nieco inaczej, tj. łokcie szły na boki, a nie przy ciele. Dlatego taki mega efekt. Jestem super zadowolony z tego ćw. Bramka na lekkich ciężarkach zrobiona, ale głębokie krzyżowanie rąk zrobiło swoje :)
Quinto, barki szły ciężko po klacie. Mam bardzo słaby tył barków. Będę musiał je bardziej tyrać. Zrobione całe symbolicznie.
Sexto, uginanie stojąc gryfem łamanym - rewelacja. Pyerdole modlitewnik! Lepiej w tym ćw. stać. Śmieszne, ale coraz bardziej widać żyłki na bicach :P
Septimo, Zottman's Curls - czemu nikt kurna nie powie, że trzeba spinać celowo biceps w fazie uginania, nosz ..rrrwa mać! Doszedłem do tego pod koniec serii, ale jutro i tak powinny być domsy na bickach. Do dnia pleców lekko zejdą i będzie gites :)
Brzucha nie robiłem, bo co za dużo to nie zdrowo :)

Koniec końców udany tren.

P.S.: Zauważyłem, że staje się to czego oczekuję po treningu, tj. wypełnia się góra i środek klatki, hehehelmanssss Dla mnie jest to cholernie ważne, bo się garbię i miałem zawsze płaską klatkę, wystające obojczyki, a teraz coraz mniej to straszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mam to samo, co Ty. Strasznie się garbię, i łopatki mi wystają. Staram się teraz cały czas chodzić prosto, ale kurde towarzyszy znów przy tym ból kręgosłupa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba mocno dopyerdalać plery, żeby były szerokie i żeby było łatwiej się prostować, he he he :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe Dieta Plan

Następny temat

Hantle 2x8kg

WHEY premium