SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawel1235 - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Czemu aż tyle serii WL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kurvva! Pewnie, że dobrze Cieszę się jak dziecko

Trochę czuje to miejsce w kręgosłupie, zobaczymy co będzie jutro.
Najbardziej mi się to miejsce obciąża jak mostkuję przy WL. Musze chyba lżej mostkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ładnie pyerdolisz WL, jak Cię od niego przy mostkowaniu w krzyżu łupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta
Czemu aż tyle serii WL?


Ja to pisze razem z rozgrzewką i dlatego aż tyle.

Cokta
To ładnie pyerdolisz WL, jak Cię od niego przy mostkowaniu w krzyżu łupie.


OMFG! Nie w krzyżu, a na środku kręgosłupa, poniżej łopatek. Chvj wie czemu. Następnym razem nagram WL na fylmje to będziesz mógł mnie opyerdolić, że pyerdolę technikę w WL. Pasi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Za mało trenuję, aby oceniać czyjąś technikę Nie bierz nic do siebie, ale ta rozgrzewka to dla mnie wstępne zmęczenie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta
Za mało trenuję, aby oceniać czyjąś technikę Nie bierz nic do siebie, ale ta rozgrzewka to dla mnie wstępne zmęczenie mięśni.


Spoko Jestem bardziej zielony niż trawa na wiosnę, więc z chęcią przyjmuję każdą krytykę. Z otwartymi ramionami rzekłbym


Cokta
ale ta rozgrzewka to dla mnie wstępne zmęczenie mięśni.


Bo? To jak inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Rozgrzewka to powinna być góra w 10 powtórzeniach, ale przeważnie 6 się wykorzystuje. Robisz wtedy rampę np. dla 45kg w pierwszej serii docelowej:

pusty gryf x 5
10kg x 5
20kg x 5
30kg x 5

I dalej już masz serie docelowe np. 45kg x 10

A Ty się katujesz wysokimi zakresami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie mylcie wstepnego zmeczenia z rampą o tych samych powtorzeniach, na Boga....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta
Rozgrzewka to powinna być góra w 10 powtórzeniach, ale przeważnie 6 się wykorzystuje. Robisz wtedy rampę np. dla 45kg w pierwszej serii docelowej:

pusty gryf x 5
10kg x 5
20kg x 5
30kg x 5

I dalej już masz serie docelowe np. 45kg x 10

A Ty się katujesz wysokimi zakresami




Dzisiejszy trening skopiowałem od pewnego gościa z konkurencyjnego forum, więc mogą dziwić duże zakresy na początku, bo nie chciałem nic zmieniać. Gdzie jest napisane o rozgrzewce w taki sposób? Czy są to Twoje doświadczenia?

W sumie raczej się nie katuję, bo pierwsze serie ledwo czułem, a rozgrzały mnie. Pomyślę o tym co mi sugerujesz i przetestuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Miałem dopisać rampę rozgrzewkową, moje nazewnictwo, widzę że tu już nic nie można po swojemu napisać.

Moje doświadczenia, a to wyniosłem ze współpracy z Nuril i Wodynem. Zawsze się tak rozgrzewam i jest lepiej, niż robiłem mniej serii na więcej powtórzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe Dieta Plan

Następny temat

Hantle 2x8kg

WHEY premium