SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawel1235 - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Potrafisz się wczuć w piersiowe przy wl? Malo kto to potrafi, początkujący tym bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jaka jest definicja "czucia". W każdym razie gdy teraz robię WL czuję klatkę, a nie triceps czy barki. Po serii czuję napięcie i pompę od barku do środka mostka. Klatka momentalnie puchnie. Może i jej nie czuję... Trudno określić "czucie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To może jak rozwój klatki, progres w WL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta, nie mieszaj chłopakowi w głowie.
Paweł, od długiego już czasu ma zastój w WL, teraz zaczyna w końcu coś czuć, a Ty wbijasz i mieszasz. Cały czas jechał na niskich zakresach i jaki jest jego wynik 70kg? Co jak co, ale daj mu sprawdzić te wysokie zakresy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie jak Venc1Lq.

Paweł rób swoje. Byle by były przyrosty i byś był zadowolony !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Oj Vencuś, ja mu nie mieszam, po prostu pytam

Rób swoje, dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko chłopaki. Każdy ma własne zdanie.

Cocta - rozwój klatki szedł bardzo powoli, ale te 70kg z ostatniego treningu to jest "coś więcej". W końcu jakiś krok do przodu. Poza tym klatka wygląda lepiej niż wcześniej odkąd trenuję ją dwa razy w tygodniu. Teraz wiem, że zmarnowałem wiele miesięcy na FBW. Mogłem przez ten czas osiągnąć więcej, ale cóż. Co było, a nie jest... Dla mnie najważniejsza jest satysfakcja z treningu. Dla Ciebie może to głupota, ale ćwiczę dla przyjemności i dobrego samopoczucia. Nie mam parcia na osiągnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23/04/2012

Zaczęły się letnie luzy na siłce. W końcu.
Na czerwono więcej względem poprzedniego treningu.

PLECY + KLATKA

1. Rozgrzewka
2. Drążek szeroko nachwytem do klatki: 6-6-6
3. Ściąganie wyc. górnego w pochyleniu tułowia:
- 15 x VI
- 15 x VII
- 20 x V
4. Ściąganie wyc. górnego do klatki chwyt neutralny:
- 15 x III
- 15 x III
- 25 x II
5. Wiosło jednorącz z supinacją siedząc wyc. dolny:
- 15 x V
- 15 x V
- 20 x IV

1. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim:
- 15 x 16kg
- 15 x 16kg
- 25 x 10,5kg
2. Rozpiętki płaska ławka:
- 15 x 8
- 15 x 6
- 30 x 6
3. Wyciskanie na maszynie młotkowo wąsko siedząc:
- 15 x 40
- 15 x 40
- 20 x 30
4. Butterfly:
- 15 x V
- 15 x V
- 20 x IV

Aero 15 min.

-----------------------------------------------------------------------
Kiepsko spałem, ale trening w miarę. Gdzieniegdzie dodałem. Świetnie czułem plecy po drążku i ściąganiu wyciągu w pochyleniu. Zdążyłem zrobić na nim ostatnią serię, a koleś robiący allachy po mnie zerwał linkę i dostał w łeb uchwytem liny W plecach więcej mocy, bo mogłem dołożyć w kolejnych ćwiczeniach. Bajka
Klatka poszła też dobrze. Musze tylko zamienić ćw. na maszynie na coś innego, bo nie lubię tego ustrojstwa. Kiedyś nie lubiłem rozpiętek, ale odkąd nauczyłem się je robić, uwielbiam jak pompują i rozciągają klatkę. Tren na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
a jak micha w ogóle Paweł? Masujesz, redukujesz? Jakieś foty poglądowe może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rekompozycja, he he he
Jem normalnie. Na razie bez ukierunkowań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe Dieta Plan

Następny temat

Hantle 2x8kg

WHEY premium