SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202616

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Ryszarda Wolnego kojarzy

Z dostępnych mi źródeł wyczytałem, że Pan Ryszard Wolny startował w kat. do 66 kg (przy wzroście 170).

Oczywiście można podawać wiele przykładów ludzi o wybitnie nie "pakerskiej" budowie, którzy radzą sobie znakomicie na ringach, matach, w klatce, itd. (np. Jewtuszko, Anderson Silva, itd., itp. ...).

Poprostu wydaje mi się, że np. ktoś kto ma 1,80 wzrostu i waży 70 kg lepiej odnajdzie się początkowo np. w boksie niż w zapasach (ze swoją chudą szyjką )


A ten wątek był o mnie, więc odniosłem to do siebie, choć można było odebrać inaczej... w każdym razie ja siebie w zapasach nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Witam zapraszam do III edycji konkursu "Zostań typerem męskiej + Ligi"

https://www.sfd.pl/Zostań_typerem_męskiej_Plus_Ligi_III_edycja-t799639.html

Do zgarniecia wiele fajnych nagród!!

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
wracam do świata żywych po kilku dniach choroby i widze że ten po*** z Ząbkowic Śląskich znów tu był...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
soluwa1 to był on ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tym razem tak zaszalał, że powinien dostać bana na IP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A czym teraz zabłysnął ? Widziałem już same usunięte efekty jego działalności

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Założył 2 tematy w stylu : Sfd to **** **** **** ******** do tego twierdził, że wszystkim w*******i...zapraszał do siebie i takie tam *******enie o samobójstwie jak zwykle


Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-09-29 19:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A no to standard

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Hejo Panowie
A ja już 5 miesiąc bez treningu
Za to w zeszły piątek o godzinie 17 wybrałem się na rower, i jadąc calutką noc po dniu lekcji, przejechałem 220km w temperaturze oscylującej w okolicach nawet 5 stopni celcjusza ;D
Ale takie wyjazdy ryją psychę! 14 października do Gdyni jadę

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a ja pierwszy dzień od weekendu(od niedzieli) zszedłem poniżej 39C. Ja *******e,ponad 5 kg w dół...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium