SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek- nie drążek , podciąganie a efekty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Witam. Mam się do podzielenia pewnym irytującym pytaniem.

Od około miesiąca podciągam się na drążku tak zwanej rurce którą mam w ubikacji lecz ona jest szeroka, dość szeroka , że nie mogę ją całą objąć i sta pytanie.. Czy mogę na takiej ćwiczyć nachwytem? Jak próbóję to mam lekko zgięte nadgarstki i nie chce ich uszkodzić.

Jestem bardzo chudy, szybka przemiana ;/
Napiszę moje wymiary jak zaczynałem

Dzien 20.07 - zaczynałem
Bicepst-31
Klatka-88,5
Brzuch-79
waga 66.9

Dzien 10.08
Biceps-32
Klatka-89,5
Brzuch-82
waga 69,1

Jakieś postępy są.. diety nie prowadzę bo mnie na to nie stać, jem często duże jogurty 400g + bana i po każdym treningu także. Mam problem z podciąganiem również a dokładniej z rekordem, jak zaczynałęm to było 9 powtórzeń a teraz jest 10.. mój plan treningowy to codzienne podciąganie 5x5 powtórzeń 45s przerwy - do tego doszedłem. Zaczynając wyglądało to inaczej 4x4 i minutka przerwy bo więcej nie dawałem rady.

Jak powiększyć swój rekord ? ćwiczę tylko i wyłącznie podchwytem jak narazie ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kup sobie drążek rozporowy góra 50 złoty i po problemie. Takie treningi to sobie mozesz robić i 2 razy dziennie. Banan+ jogurt to nie posiłek, Poza tym 400g jogurtu kosztuje wjęcej niż 100g piersi o udkach już nie wspomne, po prostu wybierasz droższe produkty myśląc że są tansze od mięsa. Ktoś napisze że pierś jest droga bo 16 zł kosztuje kilogram, ale 100g to koszt 1,6 a w diecie się zajadają tunczykiem którego puszka 100g kosztuje ok 3 zł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Nie wspomniałem, że mam mały problem z mieszkanie bo jest nas 6 na 2 pokojach ;/ Nie mam nawet gdzie drążka zaczepić ;x i ta rurka to moja jedyna szansa.. Czy jest sens ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to cwicz na rurce i po problemie, nawet na dwór mozesz wyjść i na trzepaku czy drzewie się podciągnąć. możesz też skombinować metalową rurkę , na rurze w łazience zawiązać dwie linki i zawiesić rurkę cieńsza czy urozmaicić o podciąganie na ręczniku.





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-08-12 09:35:52

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127
Hm może bym kupił i zamontował normalny drążek ? A i czy jest sens tylko podchwytem? Wiem było miliony tematów o tym . Ale mam bardzo chude rączki i chce je poprawić pierw ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
OD samego podciągania rączki nie urosną, lepiej by Ci się przydał trening domatora https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Możesz się podciągać na tej rurze, nic Ci się nie stanie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasz domowa motywacja-muzyka

Następny temat

Wyrobienie kondycji bez używania nóg.

WHEY premium