SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
jak żrecie chemie, chipsy, mocno solone rzeczy, batony czekolady czy inne swinstwa z super marketu to nie tylko trądzik wam sie pogorszy ale caly organizm dostanie po dupie. Jak bylem w waszym wieku żarlem naturalny cukier, potrafilem słoik miodu dziennie zeżreć i nic mi sie nie dzialo. Teraz to juz nie wazne bo dawno przez to przeszedlem ale dam wam rade unikajcie sztusznosci(np Jakies Coca Cole, Nutelle,Cukierki,Batony,Karmele-snickersy marsy itp, a przedewszystkim chipsy). Do leczenia tez starajcie sie jak najmniej tych wszystkich kremów masci itp, kupcie za pare złotych w aptece cynk organiczny w tabletkach, i mydlo siarkowe. Cynk 40-50mg dziennie mydlem myc twarz rano i przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnej z tych rzeczy co wymieniłes nie jadam...
i dla tego pozbyłem sie juz pryszczy
jedynie co uzywam to co 4 dni teraz istorexin i jest wypas ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki, isotrexin jest na recepte??
A poza tym to non stop mi sie w jednym miejscu pruszcz robi, tzn na nosie wyskakuje mi dioda, i non stop w tym samym miejscu!!!! jak sie zagoi i juz jest cacy ta po paru dniach znowu wylazi i laze z czerwoną kichawą:/ Istorexin da na to rade?? czy lepiej isc se zrobic wymas??

Zmieniony przez - darth_fen w dniu 2004-11-03 23:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Darth, isotrexin jest na recepte...ale, jak Baardzo ładnie poprosisz panią magister to ci sprzeda bez recepty(wkręc ze jedna tubka ci sie skonczyla i potrzebujesz dwóch do zakonczenia kuracji). A co do diody na nosie, prawdopodobnie masz zaskórniki na nosie, ktorych jak nie usuniesz to długo ci to nie przejdzie. Isotrexin złuszcza skórę ale jesli to są zaksórniki głębokie to nic nie poradzi. Najlepiej zrobisz jak pojdziesz do kosmetyczki, a jak sie boisz czy wstydzisz (choc niema czego) to mozesz zastosowac jakis srodek który zmiękcza skóre i pomaga zwalczyc zaskórniki(np Acne Derm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serdeczne dzięki!!! napewno pojde:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
mam pytanko co do reacutanu czy na poczatku podczas stowoania wyskakuje wiecej syfkow????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Tak zaostrzenie objawów bardzo agresywne występuje na początku kuracji i trwa do wielu tyugodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
no to mnie pocieszyles :( biore juz 5 dzien to teraz musze sie nastawic na najgorsze:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Jaką dawkę bierzesz? Ile ważysz?
Ile masz lat?
Od ilu lat trądzik?
Ciężka postać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
biore dwie tabletki na dzien czyli 20mg, tak mi lekarz powiedzial ze lepiej mniejsze dawki brac a waze 76kg i mam 20 lat i mecze sie ok 3 lat z tym;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium