SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Czyli będzie małe Tygrysiątko?

Nie no całkiem poważnie to niefajnie, że takie coś Cię dopada.:(
Teraz będzie moja mądrość życiowa: staraj się nie przejmować i przeanalizuj wszystko. Może faktycznie są to jakieś wahania hormonalne, może węgli za dużo...
A nie spożywasz jakoś szczególnie więcej soli ostatnio?

Uff, no nie irytuj się tam za bardzo i poprawy humoru również życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Falusia Lu dzieki

Samopoczucie hmmm srednio, wczoraj na treningu sie jakos zle wygilam i dzic plecki bola Tak w zasadzie to pobolewaly od zeszlego tyg (mysialalam ze to nerka moze, lub cosik innego)

Tarczycy nie badalam nigdy (pare objawow do mnie pasuje ale nie wszystkie), wegle raczej odpadaja bo obicelam troszke 2 czy 3 tyg temu. Sol moze, zaczelam jesc pomidorki i troszke je sole. Dlugo mialam bana totalnego na sol, do niczego nie dawalam (co moze nie bylo najrozsadniejsze) od jakiegos czasu zdarza mi sie cos posolic. Czy moze to miec az taki wplyw? Nie wydaje mi sie zebym trzymala wode (pije duzo ale kibelek odwiedzam czesto, pije cranberry codziennie) Natomiast co moge powiedziec to glodu nie czuje, przychodzi pora posilku a ja nic. Moze ja sie juz obzarlam?

Dzis byl pierwszy dzien po kolejnym obcieciu i wreszcie poczulam lekkiego gloda. Zobacze jak bedzie teraz, wydaje mi sie ze powinnam jesc jak czuje sie glodna, to wtedy wszystko sie ladnie przetrawi i moze unormuje. Wlaczymy dalej

Pozdrowienia

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-06-08 14:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Natomiast co moge powiedziec to glodu nie czuje, przychodzi pora posilku a ja nic

Pati, jak będziesz u lekarza, to zapytaj co Ci, bo ja mam tak samo
6 dych na wadze, uczucie ociężałości, brak apetytu i chusteczkowe samopoczucie

dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym sama

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Marta ja wiem co jest ..... Starzejemy sie ..... O KUFA :(((((

Przyjade to sie schlejemy w trupa ;) moze uda nam sie o tym zapomniec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
that's the spirit!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072


Male podsumowanko prawie roku na silowni.

Gora rewelacja lepiej bym sobie tego wymarzyc nie mogla, brzuszek no coz troszke mi sie uroslo ale przy obecnych plecach tyl wyglada fajnie wiec jest ok. Co chce powiedziec to ze przez rok cwiczen moje nogi w obwodzie nic sie nie zmienily, dodatkowo urosly Ok sa w lepszej formie, ale nie widze dla nich zadnej szansy. Wyglada na to ze cokolwiek bede robic zostane blobem.... Dla porownania zdj z poczatku po ponad 6 tyg samego biegania (pazdziernik 2009) Boje sie ze jak teraz zaczne tak biegac strace gore (biegalam 60min dosc szybko).









Iza jak bys wpadla do mnie pytanko mam, jest jakis sposob na te moje nogi? Moge cos zrobic zeby gora ud wygladalam lepiej? Czytalam wlasnie Twoj art >odchudzanie lopatologicznie< i pomyslalam ze zapytam. Trudno mi sie pogodzic ze taka moja budowa, bardzo chce je zmienic.... Dzieki.

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-06-08 20:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja też tak mam, że nie jestem głodna, zwykle na 4 posiłek nie mam ochoty. Apetyt za to dopisuje... Może metabolizm nam wszystkim zwolnił? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Pati, a próbowałaś rowerka? na niektóre kobiety to działa

ale łydki masz super

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-06-08 20:47:01

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19749
Bardzo ładnie pozdrawiam

Jem bułe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale co zlego w tych nogach??? Bo ja nie za bardzo czaje? ze tluszcz w okolocach bioder? Nie wyglada to zle chociaz mam pewne spostrzeżenie, jezli to zdjecie u gory jest z teraz to utylas, albo spuchlas, bo zginela ci linia przywidzicieli, no coz chcesz sie go pozbyc to :
a) odchudzasz sie dalej, zegnasz z biustem, a pozniej zyjesz skromnie
b) zachodzisz w ciaze karmisz dziecko ponad rok i jesz bez szalenstw i masz wyssany tluszcz przez dziecko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium