SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
widzę, że cały czas podróżujecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
Tak, troszkę podróżujemy.Jutro po śniadanku ruszamy do domu. Wycieczka rewelacyjna Więcej napiszemy, wrzucimy fotki- po powrocie do domku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
Tak, u nas zima a w Poznaniu wiosna Wróciliśmy zmęczeni podróżą ale bardzo zadowoleni. Relacja niestety jutro razem z poniedziałkowym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
W drodze do Poznania wstąpiliśmy do "Atlety" w Łodzi... Wyszliśmy z pasem dla mnie

Kolejna wizyta w Klubie Sandow Śrem u Artura i Sylwi gdzie bardzo mile spędziliśmy czas. Forma Sylwi rewelacyjna!

Następnego dnia spotkanie uczestników konkursu Mr SFD w siłowni u Radka Słodkiewicza. Po treningu troszkę pozowania i klikania fotek a wieczorem kolacja w Browarze.
Siłownia Radka Słodkiewicza rewelacyjna! Ja jeszcze tak doskonale wyposażonej siłki nie widziałam, przy tym atmosfera niesamowita. Miałam wrażenie, że znam się ze wszystkimi od dawna





Takie dania zaserwowano nam w restauracji






Z Mastim...



Zamek w Kórniku


Troszkę zwiedzania w drodze powrotnej

Wiosna...



Hotel Morena, w którym mieliśmy zarezerwowany nocleg zachwycił nas swoim wysublimowanym smakiem... Z zewnątrz wydawać się może niepozorny... ale w środku wszystko urządzone z niesamowitym smakiem.
Nasz pokój- przepiękny Zaproponowano nam skorzystanie z siłowni a na śniadanie usmażono nam przepyszne naleśniki kulturystyczne holenderskiej firmy i niebiańską jajecznicę. http://www.hotelmorena.pl

Dziękujemy kierownikowi hotelu za miłe przyjęcie.

Dziękujemy Mastiemu za profesjonalne pokierowanie całym przedsięwzięciem.

Składamy również podziękowania SFD za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej imprezie jaka miała miejsce w Poznaniu na spotkaniu uczestników konkursu Mr SFD






Zmieniony przez - Ania B. w dniu 2014-02-10 23:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Miło popatrzeć na taką wiosnę, u mnie za oknem biało, cały dzień padał śnieg. Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA SZTYWNY91

Następny temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

WHEY premium