SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
Oglądnięte ,wysłuchane --GRATULACJE Piotr :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
kabo9 - właśnie chodziło mi o ostatnie zdanie w pierwszej wypowiedzi
Ostatnie dwa zdania w drugiej wypowiedzi wyjaśniło wszystko .
Mieliśmy różne pojęcie o profesjonalizmie - mnie się skojarzyło z profesjonalizmem w tym co się oraz jak robi aby osiągnąć cel i dlatego uznałem Twoją wypowiedź z trochę niefortunną.
Po Twoim wyjaśnieniu już tak nie uważam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Panowie, muszę na spokojnie obejrzeć te materiały bo nie miałem jeszcze czasu. Oba programy były na żywo i nie znałem pytań, które żąda mi redaktor więc nie było dubli. Nie kojarzę żebym mówił o profesjonalnym uprawianiu sportu a o wyczynowym. Poza tym poszedłem tam żeby pochwalić się sukcesem a nie biadolić jaki jestem biedny I pokrzywdzony bo mimo to że nazywam się Piotr Zieliński nie zarabiam tyle co piłkarz Piotr Zieliński :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RedAlert
Kolejne kilka sekund na wizji tym razem na paśmie ogolnopolskim

http://tvp3.tvp.pl/34929742/23112017


7:40 min
Kompletnie nieprzygotowany prowadzący do rozmowy. Ciekawe, czy w rozmowie ze Stochem podskakiwałby, albo z Radwańską odbijałby piłkę. Niestety sporty sylwetkowe nie są szanowane, któryś z kolei żenujący wywiad, sorki ale tak to odbieram. A Tobie jeszcze raz gratuluję dobrej formy i udanego występu!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
RedAlert
Panowie, muszę na spokojnie obejrzeć te materiały bo nie miałem jeszcze czasu. Oba programy były na żywo i nie znałem pytań, które żąda mi redaktor więc nie było dubli. Nie kojarzę żebym mówił o profesjonalnym uprawianiu sportu a o wyczynowym. Poza tym poszedłem tam żeby pochwalić się sukcesem a nie biadolić jaki jestem biedny I pokrzywdzony bo mimo to że nazywam się Piotr Zieliński nie zarabiam tyle co piłkarz Piotr Zieliński :)


oczywiście to Twoja strategia i nic mi to tego, natomiast jak już się czepiam i powiedziałem a to powiem też b
za słownikiem: wyczynowiec - człowiek _uprawiający_ sport zawodowo

dlatego mimo wszystko ja Twoje słowa tak odebrałem jak opisałem wcześniej, nic na to nie poradzę

powodzenia w poszukiwaniach


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-24 17:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Ewangelia wg świętego Mateusza 25, 31-46
"... byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie". Wówczas zapytają sprawiedliwi: ... Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"


Dziś miałem mega pozytywną pogadankę w ZK Chełm


Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-27 23:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kulturystyka, to być może jedyny sport" - to było piękne i głębokie - od razu serce radośniejsze
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
jezoo
"Kulturystyka, to być może jedyny sport" - to było piękne i głębokie - od razu serce radośniejsze
Komentarz redaktora też piękny: "kulturystyka to nie tylko mięśnie ale i głowa, a może przede wszystkim głowa" (może nie dokładnie zapamiętałem ale spodobało mi się )

RedAlert - Twoja wypowiedź (kulturystyka, to być może jedyny sport ...) była spontaniczna czy wymyśliłeś ją już wcześniej?
Bardzo zgrabna riposta!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA SZTYWNY91

Następny temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

WHEY premium