SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 454054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
Paka pokaźna a Ty piszesz, że trochę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Redalert a jakie są twoje wrażenia z mistrzostw Polski,co się właśnie skończyły .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
masti
Redalert a jakie są twoje wrażenia z mistrzostw Polski,co się właśnie skończyły .
Kulturystyka ekstremalna leży i kwiczy!
Trzymają się kobiety classic physique i plażówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Moje wrażenia są taki, że : stosunkowo niewielka liczba zawodników spowodowana trzema czynnikami. Pierwszy to czasy młodym ludziom nie chce się inwestować pieniędzy czasu i zdrowia w sport, który nie przynosi profitu. Drugi to konkurencyjna federacja która za duże pieniądze sprzedaje zawodnikom ułudę startu na Mr Olympia. Trzeci przemilczę. Poziom zawodów więcej niż dobry. Pokazało się kilka talentów z potencjałem na medal na ME. Co do kulturystyka to najlepsze wrażenie zrobili na mnie dwaj zawodnicy zwycięzca do 90 i open Sebastian Kosiński i zawodnik z 3 miejsca do 100 Adrian Laskowski, który niestety przy potężnej muskulaturze nie zaprezentował odpowiedniej formy startowej, ale jeśli pojedzie na ME tam może powalczyć. Kategoria classic phisique też na najwyższym poziomie a medaliści poziom Europejski. Bikiniary również poziom najwyższy. To tak na szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108138
Czesc, zagladam do Ciebie od czasu do czasu, bo forme masz fajna, a ze jestesmy w podobnym wieku to tez fajniej sie czyta i oglada
A moge tez pytanko zadac zwiazane z tymi mistrzostwami Polski? Piszesz ze bikiniary wysoki poziom, ok, przyznam ze bikini malo ogladam, ale sporo relacji ogladalam i z bikini i figure, tez w poprzednich latach troche, i powiem szczerze ze jest jedna rzecz, ktora powoduje ze nie jestem w stanie ogladac tych relacji. Chodzi o pozowanie, wiem ze kazda federacja ma swoje standardy, ale to co rzuca mi sie w oczy praktycznie u kazdej zawodniczki to notoryczne przesylanie caluskow, no serio, nie widzialam tego w zadnej innej federacji do tego stopnia, jest to wg mnie jakies takie tanie, ma sie wrazenie ze te dziewczyny jakby spod matrycy wyszly jesli chodzi o takie umizgiwania i ozdobniki do poz obowiazkowych. Czy to jest jakby standard? Czy tak jakby samo tak to wyszlo? Ale byc moze to ja i kilkoro moich znajomych ma takie spostrzezenia, a wiekszosci sie to podoba? Czy np na ME zawodniczki z innych krajow tez tak robia?
Ciekawa jestem twojego zdania jako sedziego.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-04-17 22:29:28
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA SZTYWNY91

Następny temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

WHEY premium