SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Roberth88

Codziennie rano porcja hp.
Nano 30 minut przed treningiem.
Amino do posiłków ubogich w białko.
Witaminy 1kaps oraz 1 kaps. minerałów po śniadaniu.


Sla80 - teoretycznie mógłbyś przyjmować plasmajet bez przerwy, choć w trosce o zdrowie i mając na uwadze potencjalny (negatywny) wpływ argininy na organizm myślę że miesiąc będzie odpowiednim okresem czasu.

Ostry74 - zawartością poszczególnych węglowodanów. Nie odczujesz różnicy pomiędzy tym, a każdym innym.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1800
wielkie dzieki

pzdr

----- ----- ----- ----- -----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat tej odżywki białkowej


WHEY PROTEIN 70 MACHINE MAN

ACTIVLAB

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 543
Zamierzam zwiększyć dawkowanie thermo speed extreme do 4 tabletek dziennie. Jak mam dawkować, skoro trening mam o 20.00 ? Brać 1 rano, 2 po południu i 3,4 przed treningiem ? czy inaczej ? pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
mam na stanie ok 400G storma a ostatnio dostalem od kumpla HP bo stwierdzil ze to nie dla niego i nie moze prowadzic treningu ze wzgledu na "mrowienie". Moje pytanie brzmi czy mozna z rana pić storma a przed treningiem HP?? Chodzi mi głównie o to ze w HP jest wiecej srodkow pompujacych, a to mrowienie od samego rana po HP tez nie jest rewelacyjnie przyjemne i dlatego wolal bym zapodac Storma. jest taka opcja,i czy jakies skladniki ze soba nie wspolgraja itp:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17398
Scorch dobry na pierwszą redukcje? Ilość fatu średnia kraty nie ma, opony wielkiej też nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
kaktus96 - jak sama nazwa wskazuje posiada 70% zawartość białka, oraz stosunkowo sporą ilość tłuszczy oraz węglowodanów, a także kreatynę, więc nadaje się praktycznie jedynie podczas cykli kreatynowych bądź stosowania bardzo sporadycznie pomiędzy nimi.

kilol - pierwsza porcja (2 kaps.) rano, druga przed treningiem, jeżeli niema problemów z zasypianiem po kofeinie, jeżeli takowe wystąpią drugą porcję przyjmuj około 15-16.

Florentin - jak najbardziej, choć osobiście byłbym za daniem storma w dni treningowe zamiast rano po treningu.

mrow007 - owszem, nadaje się.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-03-28 16:37:42

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Kaktus, ale o co Ci dokładnie chodzi jak o smak to nie wiem. Zwykłe białko z dodatkiem kreatyny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Amentoris - czemu uważasz ze po treningu lepiej?? z rana na pusty zołądek szybciej zostanie dostarczona kreatyna do miesni. Zresztą Spróbuje po treningu moze bd lepiej sie czul i regeneracja szybsza co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 656
Jakie powinny być odstępy między przyjęciem kreatyny, a posiłkiem? 30 minut starczy? Z jednej strony znalazłem coś takiego: "nie powinno się nic jeść przynajmniej ok.1-1.5h przed i 45min-1h po przyjęciu kreatyny." a z drugiej, że można nawet zaraz po kreatynie jeść posiłek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium