SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
black.net lek najlepiej przyswaja sie w tluszczach i takze, gdy popijasz kapsy mlekiem (na ulotce pisze
ja lykam po obiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Zapalenie spojówek. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.........!!!!!!!!!!!!!!!*-0

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
8-0

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33463
jeszcze pytanie dal upewnienia sie: bierzecie ten lek w trakcie posilku tak? nie po czy tez przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 874
dzisiaj dziewiąty dzień aknenorminu i pojawia się wysyp (i znowu wyglądam jak muchomor!!!hahaha), pozatym skóra sie mniej przetłuszcza a efekty zauwarzyłam już na pleckach bo skóra się wygładziła aż mi sie wierzyć niechce!
skutki uboczne u mnie to: oczywiście wysychanie ust, pojawił sie łupież i czasami marudność.

ps. ja biore kapsułki podczas jedzenia rano i wieczorem
pozdrawiam wszystkich pa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Ja biorę po śniadaniu i po obiedzie, ale tuż po posiłku.

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
PO obiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
black.et

Ja biorę rano podczas drugiego śniadania, popijam kawą z mlekiem.

_GOFER i anka79

Laski nie przeginajcie. roa/izo/akne to nie witaminka c, to jest lek silnie teratogenny co oznacza, że prawdopodobieństwo urodzenia dziecka bez wrodzonych, ciężkich wad płodu jest równe zeru. Co wy ulotki nie czytałyście???? To nie są żarty, ile razy idę do apteki to mi się farmaceuta pyta czy biorę tęż tabletki antykoncepcyjne, bo ten lek robi straszne rzeczy maleńkim nienarodzonym dzieciom. Uważanie to za mało, jest wiele pewnych metod oprócz pigułek: plastry, zastrzyki, spirala. Nawet prezerwatywa to mało. Pigułki nie są trujęce, dziś mają tak mało hormonów, że nic nie zwojują w organiźmie. A skoro na pierwszym miejscu pisze w przeciwskazaniach ciąża i dopisana jest do tego cała litania na ten temat, na opakowaniu roa na zewnątrz, wewnątrz i w ulotce mam drukowanymi czerwonymi literami napisane ostrzeżenie na temat ciąży, a pisali to ludzie mądrzejsi ode mnie, po wielu badaniach więc wiedzą czym to grozi. Nie mówię wam żebyście utrzymywały wstrezmięźliwość, tylko się kurcze zabezpieczcie porządnie. Zróbcie to dla siebie i dla przyszłych waszych dzieci. Nawet psychika wam odpocznie, bo nie będziecie się bały o wpadkę co miesiąc. A lekarze podczas ciąży nawet zwykłej wit. A zabraniają łykać!! PA, pozdrawiam.


Wiecie co jest moim ulubionym zająciem rano?????? Przeglądanie się w lusterku!!!!! Dziś również to od razu zrobiłam i wiecie co??? uwielbiam na siebie patrzeć, na reszcie nic mi ,,nie wystaje" z twarzy, nic się nie świeci nawet po całej nocy czy cięzkim dniu, włosy myje tylko 2x w tygodniu, a mogłabym nawet rzadziej. Nie mam łupieżu /miałam na początku ale wystarczył head&shoulders pare razy i nic/ nawet mi się nie przesuszyły, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że lepiej przyjmują odżywkę. powoli znikają wszystkie przebarwienia, jestem blada ale nie chodzę na solarium bo wiem że tylko wybielając je do końca mogę się ich pozbyć, a miałam ich na prawdę dużo, te na twarzy już chyba znikły na zawsze, trochę gorzej jest z dekoldem, a szczególnie ramionami - kiedyś bardzo mnie na nich wysypywało i pozostały brzydkie plamy. Trądzik najszybciej zniknął mi na twarzy - został tylko jeden większy kaszak, który utrzymuje się już 3 tyg. cały czas w tym samym stanie, ale miałam już tak na początku kuracji i w końcu musiało się ,,biedactwo" poddać izotretinoinie plecy pozbyły się ,,piasku" tylko dekold jest jeszcze w nienajlepszym stanie, ale to się stopniowo zmienia na lepsze i mam nadzieję, że do następnego lata zniknie, bo zamierzam sobie nakupować bardzo dużo bluzek z WIEEEEEELKIM dekoldem i nie zamierzam nic traktować na nim korektorem tak jak do tej pory. W poniedziałek idę znowu zostawić majątek /169zł/ na kolejne opakowanie roaccutane.

POZDRAWIAM UCZESTNIKÓW NAJLEPSZEGO FORUM W TEJ CZĘŚCI EUROPY

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Chcialem sie zapytac czy efekty kuracji sa stale???Czy kots z was skonczyl juz kuracje i nie ma nawrotów???
Prosze o odpowiedzi...
pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
ewka2707:nie musisz mnie pouczać bo wiem czym to grozi i dlatego przez ten cały okres nie dopuszczam do takich sytuacji żebym mogła zajść w ciąże,a tabl.antykoncepcyjne brałam przed leczeniem Roa.bo miały mi pomóc na trądzik więc teraz nie mam zamiaru ich znów brać.Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium