SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Sevilla, jak sie spodziewalam, przywitala cieplym listopadem.
Nie wiem jakim cudem, ale lecialysmy klasa biznes, to i zarelko (fotki z lotu i iberii) dalo rade :)
A ponizej widok z rana z hotelu i ciocia na jednej z uliczek.

Zakladalam brak czasu i silowni, stad DNT w liczbie krokow wczoraj 13 tys. i dzis 17 tys., a dzis to jeszcze nie koniec














Zmieniony przez - strumyk w dniu 2016-11-06 17:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strumyk, fotki wypas. widzę, że pogoda dopisuje. ilość kroków też robi wrażenie :) owocnego i udanego pobytu Ci życzę!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Zazdroszczę takiej ucieczki od tej naszej szarówki. Super można podładować akumulatory.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ty drobinko! Gdzie ta szame miescisz??? Widok zacny
Baw sie dobrze i korzystaj z pogody!
U mnie w sobote spadl snieg i na minusie
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Dzieki Marys, no ale nie taka drobinka :)

Dzis znow DNT, wiec z wieczorka wyszedl spacerek i 7 km weszlo. Choc w sumie dosc chlodno dzis.
Minus wyjazdow, to malo wody. Pic sie chce, spuchlam. Wlasnie nadrabiam picie.
Micha rozjechana, total rege.

Kilka fotek - katedra, drewniane cos, na ktore mozna wejsc i widok na Triane.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Wracam duchem, bo cialem bylam juz wczoraj

W sumie to totalne rege psychiczne przy raczej niewielkim fizycznym - ale odespac zawsze mozna zdecydowanie latwiej
Mialam jeszcze 2 dni gdzie wpadlo po 13 i 17 tys krokow - w centrum ciezko poruszac sie autobusem badz taksowka, a kroki sie szybko sumuja.

Snu raczej bylo niewiele, ale apogeum nastapilo w noc przed wyjazdem. Mialam o 7 rano samolot, plan byl wyjechac o 5 na lotnisko, stad najpierw jeden bar, potem stary bar flamenco u Anselmy (czynny od 24 do 2 w nocy ), na piechte do hotelu, no i juz sie nie oplacalo klasc, wiec pogaduchy do 5 podczas pakowania. Efekt byl taki, ze gdy weszlysmy do samolotu, to padlam jeszcze zanim ludzie wsiedli, nie pamietam juz startu, obudzilam sie tuz przed ladowaniem w Lizbonie

Spuchlam wszedzie, masakrycznie, najgorzej nogi: lydki i kostki. Waga wczoraj wieczorem 66,4, rano 65,5 kg
Opijam sie wciaz woda w nadziei "wyplukania" opuchlizny.

Jeszcze 2 fotki Sevilli noca: Golden Tower i Triana. W sklepie w ferworze zakupow zostawilam bluze, wiec na pewno tam jeszcze wroce Jak to jeden ze znajomych powiedzial - tu jest rytm zycia dobry dla serca




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Ależ tam pięknie! Przy takiej pogodzie naprawdę można odpocząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
DNT ??? kcal
Napoje: kawa, pokrzywa/melisa/owoce lesne, woda
Suple: D3+K2, tranvit, bacopa (rano); Zn, Mg, forskolin, ashwagandha (przed snem)
Grzechy: zaburzenia matematyczne
Samopoczucie: glodna jestem

Nogi wciaz ciut ciezkie, ale talia to juz jednak nie woda, a tlusta hiszpanska kuchnia
Pomyslalam dzis o redu, ale nie wyszlo mi. Glodna w ogole jakos jestem ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mnie Twój głód trochę nie dziwi - pierwszy posiłek bez białka, drugi taki na dwa gryzy a kalorii sporo przez ledwie kawałek kabanosa. Później bułki maślane, makaron, mało warzyw... nic sycącego, mało ww dobrej jakości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
juz dzis bedzie lepiej i mam nadzieje, ze i glodna nie bede

edit wieczorny;
DNT 1800-2000 kcal
Napoje: kawa, pokrzywa/melisa/zurawina,malina, woda
Suple: D3+K2, tranvit, bacopa (rano); Zn, Mg, forskolin, ashwagandha (przed snem)
Grzechy: z-e-r-o
Samopoczucie: glodna jestem

Okolo 2 tyg temu pomyslalam, ze powoli ogarniam czasoprzestrzen, zaczelam tez jesc orzechy brazylijskie -> wlosy nie leca prawie w ogole -> wiec raczej stresowo/napieciowe to bylo
"Liczyc", a raczej zapisywac musze (zadne z posilkow nie jest juz wazone, a opieram sie na doswidczeniu), planowac musze, bo inaczej podjadam, jem drobiazgi, wrzucam, a w efekcie jestem godna i jem za duzo kcal.





Zmieniony przez - strumyk w dniu 2016-11-15 20:38:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium