SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2378
Ja jestem aktualnie w 6 tygodniu tego planu jak rowniez cyklu na Storm + Shock Therapy z dietką + 500 kcal.

Jako rekord miałem 90kg, w 5-6 tyg niesamowity skok siły. Bedąc w 6 tygodniu wiem ze dam rade w 8 tyg. A mam nadzieje ze jeszcze cos pojdzie.

Na bary tez duzy progress.

Zmieniony przez - yayco w dniu 2011-04-11 21:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
No i 8-my tydzień poniedziałkowy poszedł średnio; wszystko poszło do 105/1/1/1 tutaj wszystkie 3 serie z pomocą.
Zobaczymy jak pójdzie piątkowy.

Niema kołaczy bez ciężkiej pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
dardes ewidentnie się przetrenowałeś, skończ lepiej plan bo zaczniesz notować tylko spadki siły, a nie jej wzrost. Wiem co mówie, przerabiałem ten temat już kilka razy. Najlepiej zrób sobie 10-14 dni wolnych od WL lub ogólnie i potem wejdź na jakis lajtowy plan.

Zmieniony przez - killerx w dniu 2011-04-12 13:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Senegroth , co sądzisz o zwiększeniu liczby powtórzeń do 10-12 w pozostałych ćwiczeniach ?

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
witam, dzis skonczylem ten plan wyciskania, zrobilem go w 99procentach gdyz nie zrobilem tylko jednego treningu. wycisk max przed treningiem 105kg, obnizylem go o 5 kg i podstawilem pod procenty. od 3 tyg lecialo cm3
dzis byl sprawdzian i do 105procent lajcik, 115kg lajcik i 120 kg juz nie poszlo. mysle ze innego dnia by poszlo bo bylo w moim zasiegu,najwidoczniej to nie byl moj dzien, ;) teraz przerwa 2 tyg od silki i jakies 3 tyg lajtowych treningow i myslalem nad planem 5x5. co ty cene o tym?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
Witam.Prosze napiszcie mi z jakim procentem cwiczyc wycisk barkow w siadzie,pompki na opreczach itd...Cwiczyc je maxymalnym obciazeniem?dzisiaj robilem 1wszy trening i wyciskanie szlo mi okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
jeszcze pytanko jak szly wam ostatnie 2 powtorzenia w dwoch ostatnich seriach na 75 % w 1 dniu 1wszego tygodnia...mieliscie jakis maly problem czy gladko wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
to jest 1 trening, więc wszystko powinno iść gładko nawet bardzo gładko
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
pytanie do marcin2a1 lub senegrotha.Po ile powtorzen wychodziły wam wszystkie 5 maxow w kazdym tygodniu?z gory dzieki chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
mam pytanie co do tego planu.Trzeba jechac na krecie 6 tygodni i w 4 tygodniu zaczac cell pumpa do konca?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium