SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
Po 3 tyg. na sucho + 5 kg ;)
ze 105 na 110 ;)
a teraz zarzucam Olimp Xplode więc myślę, że bariera 130 kilo może zostać osiągnięta :D
pięknie by było ;D
za 3 tyg, nowe info co u mnie ;DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
no nie gadaj ze następny gość co się sprawdza w czasie planu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Roni, przy 110kg to się można sprawdzać :P

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Zaraz, bo jedno przegapiłem - czy od 8 tygodnia odpadają barki i triceps ?? Czy po prostu schemat się nie zmienia, a co z pozostałymi partiami, zmniejszamy intensywność treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Witam!
Mam pytanko, chciałbym zacząć ten plan 10-tyg, z tym że jestem w trakcie robienia siły nie jakimś planem tak ogólnie siłowo na 6-2 powt. i w dodatku jest w na cyklu 4 tyg już i zastanawiam się czy zaczynać go od początku czy np. od 3-4 tyg, te pierwsze 3-4-5 tyg w tym momencie na pewno będzie dla mnie laba.
nie wiem ile mam maxa bo nie sprawdzałem się jeszcze jak zacząłem ćwiczyć ale 130 kg robię na 4-5 powt.

pozdro

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
Witam :)
Dzisiaj skończyłem 6 tydzień :)
Sprawdziłem się z ciekawości i poszło 115 kg :)
czyli w 6 tygodni poszło +10 kg :)

to tak ode mnie żeby każdy wiedział ile można mniej więcej z tego planu wyciągnąć :)

Dodaje filmik dla potwierdzenia :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
Ja własnie dziś skonczyłem 7 tydzien i musze poweidziec ze ostatnia seria poszła z pomoca... ;/ Boje sie poniedziałkowego treningu. Moze powinienem go jakos przerobic zebym to jakos ogarnał bo sie boje ze nawet jeden raz nie podniose tego 110 % ;/ Sene lub ktoś inny macie jakies pomysły?

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, i mam pytanie do autora; jeśli w siódmym tyg. nie wykonałem 100% planu ze względu na mało odpoczynku w weekend (pon. ostatnie dwie serie powinno być 100/3 i 105/max a było 100/1 i reszta z lekka pomoca, i 105 raz ale z pomocą, w pt powinno być; 105/2/2 i 110/1 a było 105/1/1 i 110 z pomocą) to czy można powtórzyć 7my tydzień czy robić dalej a to czego nie mogę zrobić sam to z próbować z pomocą? (pod max. podłożyłem tyle ile faktycznie wynosił max przed rozpoczęciem - 115kg). Od 4go tygodnia biorę kretę i bcaa.

Niema kołaczy bez ciężkiej pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Szczerze wydaje mi sie, że więcej już nic tym planem nie zrobisz i chyba najlepiej by było w Twoim przypadku zakończyć go już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Tak łatwo nie odpuszczę, spróbuje zrobić w poniedz dalej zgodnie z planem 8 tydzień i zobaczę ile pójdzie. Poprawimy odpoczynek przed treningiem, dłuższe przerwy między ostatnimi seriami i się zobaczy. Jeżeli skończe np. ostatnie dwie serie z lekką pomocą to może się nie przetrenuję - i warto kontynuuować ??

Niema kołaczy bez ciężkiej pracy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium