SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
siemka mam takie pytanko. Mianowicie ćwiczyłem już ten plan z 2/3 miesiące temu bez suplementacji. Przez te dwa miesiące ćwiczyłem trening na masę. Teraz chce spróbować jeszcze raz ten 10tyg plan wl, tylko że już z odżywkami. Mogę ćwiczyć ten plan po zaledwie 2 miesiącach przerwy, czy poczekać jeszcze kilka miesięcy do ponownego zrealizowania tego planu? Mam nadzieję że za drugim razem też będzie jakiś postęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
możesz ćwiczyć jeszcze raz ale nie spodziewaj sie jakis spektakularnych przyrostów siły

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Ok, czyli od następnego tygodnia zaczynam od nowa ten planik. Ale zanim, to mam jeszcze jedno pytanko, jakie odżywki mogę zakupić do tego planu? Cell Pumpa, jak ktoś pisał na początku tego postu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
Cell Pump może być zacznij go brać od 5 - 6 tygodnia, żeby ci starczył na te cięższe ciężary Ja jadłem Animal Pump ale zrobiłem błąd bo zacząłem brać od 3 tyg ale i tak poszło + 20 kg

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Dobra, w Piątek jadę zakupić swoje pierwsze odżywki. Ale mam pytanko, mianowicie jak dawkować te odżywke, i ile razy dziennie. Fakt że narazie jestem w tym ciemny bo jak mówiłem to pierwsza odżywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
w dni treningowe - 2 razy (rano na pusty żołądek i po treningu)
w dni nie tren. - 1 raz (rano albo wieczorem na pusty żołądek)

1 dawka to 3 i pół łyżeczki Cell Pumpa na 400-500 ml wody

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5910
jeszcze jedno pytabko
moge aktywne opuszczanie robic na suwbnicy??
raczej nie bede miał asekuracji, a na suwnicy nie moge opuszczac do kjlatki bo skoro bedzie to np 110% maxa to nie uniose tego do góry i nie bede miał jak z pod niej wyjsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
lepiej by było na wolnych ciężarach (sztanga) robić aktywne ale jak nie masz asekuracji to chyba lepsza suwnica niż nic

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Witam, ile gram Cell Pump mam zamówić żeby starczyło mi to do końca treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3455
Ja na twoim miejscu bym zamówił 625g za 65 zł. Powinien starczyc Ci na miesiąc. Początek planu ( pierwsze 4 tyg ) są lajtowe, można je robić bez supli. CP bym zaczął brać od 5 tyg. Ale jeśli chcesz brać od początku to wtedy musiałbys dokupić jeszcze małą puszeczkę czyli 450 g za 45 zł ( jak dla mnie byłaby to strata pieniędzy, ale rób jak chcesz }

Jes Ofcors Naturliś Jawol Absolimon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium