SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Jak Ci jej zbywa to możesz jeść lecz nie jest to konieczne, bo mięsnie i tak będą nasycone kreatyną jeszcze kilka tyg. po skończeniu cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3686
Plan skończony...pozostał tylko sprawdzian. Wracam do mojego pytania zadanego wcześniej...Czy mam przez ten tydzień do sprawdzianu jeść kreatynę?? Senegroth prosiłbym o Twoją odpowiedz z racji założenia przez ciebie tego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak jedz kretę aż do sprawdzianu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3686
dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3686
W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3686
Witam chciałem się podzielić z wami wynikami.Myślałem że będzie lepiej ale jest jak jest czyli wyciskałem 95kg ale do planu podstawiłem 90 no i na sprawdzianie poszło tylko 102kg:( Myślę że to przez moja małą wagę przy wzroście 183cm ważę jedynie 65kg...Mój brat za to wyciskał 110 do planu podstawił 105 i na końcu z dobrą technika wycisnął 125 a z bardzo wygiętymi plecami i oderwanymi pośladkami130kg przy wadzę 71kg Natomiast mój kolega wyciskał 85 do planu podstawił 80 i na końcu wycisnął 95kg. Musze dodać że przy wszystkich wynikach jest liczony gryf który waży 10kg.Od 4 tygodnia braliśmy kreatynę a od 5 również bcaa. Wiec plan oceniam na dobry...myślę że jeszcze do niego wrócimy ale jak na razie przerwa i długofalowy. POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Witam, jestem nowym użytkownikiem na tym forum, zacząłem w tym tygodniu 10tyg plan WL, i w związku z tym mam 2 pytania do Senegrotha:
*1
rozumiem że w tym planie 4 tydzień, dzień piątek, WL tam została pomylona kolejność końcowa tzn powinno być 85/3 90/2 95/2 a nie tak jak jest 85/3 95/2 90/2 ?

*2
czy odpoczynek przed rekordem w 10tyg musi trwać aż 7 dni? ja subiektywnie czuję że mam najwięcej siły 3-5 dni po ostatnim treningu. Czy celowo został odpoczynek wydłużony z powodu bardzo wysokiej intensywności treningu? Jeśli subiektywnie czuję się najsilniejszy po 3-5 dniach to robić wtedy podejście do rekordu czy czekać koniecznie zgodnie ze wskazaniem 7 dni? Dodam że nie obniżałem swojego rekordu w WL do obliczania procentów i nie stosuję żadnych suplementów. Pozdrawiam

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
1) masz SOGa bo jeszcze nikt się o to nie pytał. Tak, rzeczywiście tam est pomyłka i najpierw robimy 90/2 a potem 95/2.

2) Przerwa jest wydłużona ze względu na wysokoą intensywnośc i wypada odpocząć te 7 przed sprawdzianem aczkolwiek na własna odpowiedzialnośc mozesz zrobić sobie 5 dni przerwy. Jeśli nie stosujesz odżywek ani nie obniżyłes maxa to na 100% nie ukonczysz tego planu. Ile wyciskasz aktualnie?

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-12-21 21:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Dzięki :P
zdaję sobie sprawę że osiągnięcie 17,5-20% poprawy w wyniku przez 10 tyg jest nieosiągalne bez wspomagaczy w związku z tym, od 7 tygodnia obniżyłem sobie o kilka % te ostatnie powtórzenia które są powyżej 100% CM, jak wyjdzie w praktyce przekonamy się.
2 tygodnie temu wycisnąłem 142,5kg, parę miesięcy temu postawiłem sobie cel żeby dojść do 150kg bez odżywek i oczywiście bez koszulki (startowałem ze 115 kg w marcu) i jeśli wszystko by przebiegło po myśli pod koniec lutego zrobiłbym podejście pod ten ciężar, moimi odżywkami są solidne posiłki z dużą ilością węglowodanów i białka i koniecznie być wyspanym w dni treningowe :)

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeśli chcesz mieć 7,5kg progresu to spokojnie możesz obniżyć maxa. Wtedy szanse na skończenie +150 znacznie się zwiększają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium