SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
8 tydzien poszedl bez najwiekszych problemow lecz 110% *1.1.1 po zwiekszeniu jeszcze 5kg ogolnie dalem za cm 65 kg zwiekszylem przy 6 tygodniu o 5kg i w 8 tygodniu o 5kg teraz jest wyjsciowe 75kg wiec robilem 82.5 3x1 poszlo :) wiec nie jest zle seni niech cie bogowie blogoslawia nigdy takiego cudownego planu nie robilem juz jest hmmm 130% cm jesli liczac od 65 a bedzie ponad 90+/- kg wycisniete stawiajmy na 95 bo 90 juz pocisne kolo (jesli pocisne 100 to akurat w grudniu na swieta bede mial zarabisty prezent xD mam po cichu taka nadzieje) a mowiles na samym poczatku ze to nie plan dla mnie;p a i btw sprawdzilem barki z 28-30kg wycisnalem w siadzie sztangielkami 35..;;d dzieki i dozobaczenia w wypowiedzi w grudniu

a i po tym planie leciutko zaczne Dlugofalowy Schemat Ts :) oczywiscie w twoim wykonaniu: P

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-11-04 18:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeżeli na początku planu wyciskałeś 65kg to zrobiłeś ogromny błąd zabierając się za ten plan. Wykorzystałeś bardzo mocny bodziec dla śmiesznego ciężaru. Mogłeś najpierw się zabrać za długofalowy a potem za ten jako uderzeniowy bo teraz może Cię spotkać spory zastój mimo, że względnie małymi ciężarami operujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
dla takiego efektu to nawet maly zastoj nie grozny;P spokojnie damy rade a i robilem juz takie progresj z zwiekszaniem ciezaru i malo co dalo jesli spotka zastoj to trudno sie mowi ale mysle ze to dopiero poczatki efektow zobaczymy po grudniu:) a i sobie tak pomyslalem to po co ten plan robic skoro ma sie meic zastoj po nim;)? jesli ktos robi plan na sile inny niz twoj potem twoj to co wtedy;) ^^

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-11-05 18:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Chodzi o to że po co wysyłać na mrówkę armatę skoro można to zrobić w bardziej ekonomiczny i mniej inwazyjny sposób. Przy Twoich ciężarach jakie podnosisz zwykły trening na mase byłby treningiem na siłę i takie metody jak 10 tygodniowy plan by Sene mogłby się przydać jak już dojdziesz do większych ciężarów, a tak to Twoj organizm już zaznał tego planu i w następnych razach nie bedzie juz tak efektywny.
Pamiętam że ja osiągnałem 90 kg bez zadnej diety i szczegolnego treningu w kilka miesiecy.
P.S Popracuj nad interpunkcą po Twoje posty czyta się FATALNIE przez duże F (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
rozumiem was tylko jechalem na mase kilka miesiecy ale klata wgle nie szla wiec chcialem poszukac czegos dobrego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Ważne żebyś był zadowolony i czerpał radość z treningów i rezultatów
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
zaczalem plan i mega zakwasi pompa

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1909
Skończył go ktoś jeszcze ?
Jakieś opinie ?

Ja na pewno się podzielę, ale na razie kończę 3 tydzień więc nie ma czym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Witam mam pytanie do ciebie Senegroth, mianowicie jeśli procenwty liczyłem od 100kg, a wyciskałem przed rozpoczęciem treningu 90kg, to czy mogę zacząć ten trening od nowa bo już w 4 tygodniu nie dałem rady zrobić 95%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium