SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
aha dzięki, a może coś angażującego całe barki w jakimś stopniu, może arnoldki sztangielkami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Może być. To nie jest jakaś esencja w robieniu mocnego wyciskania, więc rób to co Ci odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
ok, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
robiłem w skróconej formie, beż odżywek, za to z bardzo dobrą dietą. Skoczyło mi 20kg więcej na płaskiej
Wielkie dzięki
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
LSC79 podaj coś wiecej o sobie: wiek, wage, wzrost, staż i z jakiego maxa Ci tyle skoczyło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
.

Zmieniony przez - LSC79 w dniu 2009-05-28 22:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Czy macie może jakiś planik na poprwę siły klatki trwający dwa miesiące( wakacje) z tym że treningi byly by 3 razy w tygodniu plus dodatkowo biegam jakies ćwiczenia ogolnorozwojowe i czasami pływam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
mam pytanie co do tego planu Wl- Ok. tylko cwiczenia na barki i triceps itp jak wyglada rozklad procentowy?

i jak rozlozyc czas pomiedzy poszczegolnymi seriami.?

z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Przerwy w ławce od 2,5-6min. W pierdołach od 2-3min.

Ćwiczenia pomocnicze robisz intuicyjnie tak, żeby w ostatniej serii zawsze mieć zapas na 2-3powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Właśnie skończyłem 2 tydzień tego treningu,ćwiczę bez jakiegokolwiek wspomagania w postaci suplementów,wszystkie ćwiczenia w których mamy podane procenty obniżyłem o 5% ale i tak dodam że ciężki będzie do zrealizowania,a nie wyobrażam sobie robić ten trening na procentach podanych w oryginalnej rozpisce no chyba że na specjalnym wspomaganiu.
Ćwiczenia dodatkowe na barki i triceps robię na wyczucie ale też staram się zwiększać ciężar co tydzień.Dodam jeszcze że trening zajmuje ok 1h i to mi odpowiada jak najbardziej,o efektach będę informował co jakiś czas.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - korektor83 w dniu 2009-07-11 11:30:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium