SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3216
Mam pytanie mianowicie jak skoncze ten treniing i zrobie przerwe to czy nie spadnie mi sila jak zaczne robic mase tak na 12-6 powtorzeniach?czy lepiej jakis inny trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 237
zaczynam ten program od poniedziałku mój maks to 120 . Odżywki PVL mass freak + kreatyna vitalmax+ HMB activlab za 9 tygodni pochwale się wynikiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Można ten plan włączyc w splita, by wyglądało to tak:
Pon -> Plan wyciskania
Wto -> Nogi
Śr -> Biceps + brzuch
Czw -> wolne
Pt -> Plan wyciskania
Sob -> Plecy
Niedz -> Wolne
czy to raczej zły pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
zadbaj dobrze o regeneracje i bedzie dobrzee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uważam, że przeznaczanie osobnego dnia na trening bicepsa mija się z celem, spróbuj go do pleców upakować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to jak dam plecki z bicepsem to ten plan ma szanse wypalic? mam szanse skoczyc z 90kg na te 100kg w wl? kreatyne mysle ze od czwartego tygodnia moge zapodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
:):):)

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
z tak małym wynikiem niema sensu robić takiego schematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
polecilem ten plan mojemu kumplowi rekor ogolny mial 130 ale przed startem z planem gora okolo 125 kg rekord do planu ustawil 120 po tym planie dzisiaj dzwignol 140 dosc lekko wiec zrobilismy 140x1 3 serie zobaczymy za tydzien lub dwa . za tydz 145 jest gwarantawone ciekawe czy cos wiecej wycisnie . Waga okolo 80kg w czasei planu kreatynka i dietjka caly czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 237
Mam dylemat jestem obecnie w 3 tygodniu planu i skonczyła mi się właśnie kreatyna vtalmaxa (dostało mi po ostatnim cyklu sprzed 1,5 miesiąca) i mam zamiar kupic jakies suple a mianowicie zastanawiam się nad takim zestawem nitrobolon+ 250g monohydratu hi tec-a lub mógłbym dołożyć parę złotych i kupić cell pump 550g + nitrobolon II 550 g (już nie kupował bym kreatyny) i wystarczyło by mi to do końca planu treningowego. moja rozterka polega też na tym że obawiam się że kreatyna może nie podziałać na mnie dobrze w związku z tym że brałem ją tak nie dawno . mój obecny maks to 120 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium