SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3216
Mam pytanie mianowicie jak skoncze ten treniing i zrobie przerwe to czy nie spadnie mi sila jak zaczne robic mase tak na 12-6 powtorzeniach?czy lepiej jakis inny trening?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
zaczynam ten program od poniedziałku mój maks to 120 . Odżywki PVL mass freak + kreatyna vitalmax+ HMB activlab za 9 tygodni pochwale się wynikiem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Można ten plan włączyc w splita, by wyglądało to tak:
Pon -> Plan wyciskania
Wto -> Nogi
Śr -> Biceps + brzuch
Czw -> wolne
Pt -> Plan wyciskania
Sob -> Plecy
Niedz -> Wolne
czy to raczej zły pomysł?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 320 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18273
zadbaj dobrze o regeneracje i bedzie dobrzee
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Uważam, że przeznaczanie osobnego dnia na trening bicepsa mija się z celem, spróbuj go do pleców upakować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
to jak dam plecki z bicepsem to ten plan ma szanse wypalic? mam szanse skoczyc z 90kg na te 100kg w wl? kreatyne mysle ze od czwartego tygodnia moge zapodac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33589
:):):)

gekon

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17288
z tak małym wynikiem niema sensu robić takiego schematu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 320 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18273
polecilem ten plan mojemu kumplowi rekor ogolny mial 130 ale przed startem z planem gora okolo 125 kg rekord do planu ustawil 120 po tym planie dzisiaj dzwignol 140 dosc lekko wiec zrobilismy 140x1 3 serie zobaczymy za tydzien lub dwa . za tydz 145 jest gwarantawone ciekawe czy cos wiecej wycisnie . Waga okolo 80kg w czasei planu kreatynka i dietjka caly czas
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Mam dylemat jestem obecnie w 3 tygodniu planu i skonczyła mi się właśnie kreatyna vtalmaxa (dostało mi po ostatnim cyklu sprzed 1,5 miesiąca) i mam zamiar kupic jakies suple a mianowicie zastanawiam się nad takim zestawem nitrobolon+ 250g monohydratu hi tec-a lub mógłbym dołożyć parę złotych i kupić cell pump 550g + nitrobolon II 550 g (już nie kupował bym kreatyny) i wystarczyło by mi to do końca planu treningowego. moja rozterka polega też na tym że obawiam się że kreatyna może nie podziałać na mnie dobrze w związku z tym że brałem ją tak nie dawno . mój obecny maks to 120 kg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

electro
Polecane artykuły