W najbliższą sobotę odbywa się tak przez polskich zawodników lubiany turniej Grand Pric PEPA w czeskiej Opawie. Gościnność organizatora, byłego prezesa czeskiej Federacji Stanislava Pesata oraz piękny wystrój neorenesansowej budowli przyciągają zawodników z wielu krajów, pomimo tego, że nie ma tam punktów do Rankingu IFBB ani kart Elite Pro. Są za to nagrody finansowe oraz cenne rzeczowe.

Znalezione obrazy dla zapytania grand prix pepa

Tym razem ekipa polska liczy 26 zawodników i zawodniczek. Byłoby więcej, ale niektóre gwiazdy nie zdążyły się zregenerować po MŚ w Białymstoku i odwołały swój wyjazd, a inne szykują się na MŚ w Kulturystyce, które rozpoczynają się za kilka dni w Hiszpanii. No i część naszych czołowych zawodników jedzie w ten sam weekend na Diamond Cup do Rzymu. Pod tym względem termin tegorocznej PEPY nie był najszczęśliwiej dobrany. Oprócz reprezentacji Czech, drużyna polska jest najliczniejsza. Potem Litwa, Chorwacja, Austria i Ukraina.
Patrząc na Listę Startową, można przypuszczać, że nasi zawodnicy (na czerwono) będą należeli do faworytów. 

Znalezione obrazy dla zapytania grand prix pepa

Listy startowe

KULTURYSTYKA DO 80 KG
• 1. Matúš Kleban (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 4. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 6. Hošek Václav (Fitness Slunce Tábor)
KULTURYSTYKA DO 90 KG
• 1. Mohamed El Saban (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Radoslav Filip (Target Team)
• 3. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 4. Jan Řišica (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 6. Sebastian Kukuc (Polsko)
• 7. Sebastian Szmyt (Polsko)
• 8. Bartosz Kowalski (Polsko)
• 9. Andrius Truskauskas (Litva)
KULTURYSTYKA POWYŻEJ 90 KG
• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Pavel Červinka (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 6. Tomasz Kornalewski (Polsko)
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Lukáš Filip (StarFit Kopřivnice)
• 3. Radek Holbus (Turek Team)
• 4. Milan Kováč (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 5. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 7. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 8. Adam Špička (Eurogym Fitness Olomouc)
• 9. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Radim Volák (Fitness Ring)
• 11. Erikas Aleksandravicius (Litva)
• 12. Edvinas Maaksimovas (Litva)
• 13. Tadas Čeponis (Litva)
• 14. Mariusz Zaba (Polsko)
• 15. Maciej Kozminski (Polsko)
• 16. Marcin Lopucki (Polsko)
• 17. Damian Kosiec (Polsko)
• 19. Robert Horvat (Chorvatsko)
FITNESS SYLWETKOWE KOBIET
• 1. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 2. Denisa Keppertová (Target Team)
• 3. Petra Lacinová (Target Team)
• 4. Tereza Linhartová (Yamamoto Czech)
• 5. Lenka Růžičková (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Stanislava Voleková (Slovensko)
• 8. Barbora Horká (Bobycentrum Fitness)
• 9. Matilda Lazović (Chorvatsko)
• 10. Laura Maslauskiené (Litva)
• 11. Katarzyna Dudek (Polsko)
• 12. Agnieszka Zembron-Chudzicka (Polsko)
• 13. Katarzyna Jankowiak (Polsko)
KULTURYSTYKA JUNIORÓW
• 1. Petr Fikoczek (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 3. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 5. Sven Agić (Chorvatsko)
• 6. Andrej Mandic (Rakousko)
KULTURYSTYKA WETERANÓW
• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 3. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Mohamed El Saban (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Zoran Tokić (Chorvatsko)
• 7. Maciej Kozminski (Polsko)
• 8. Sebastian Kukuc (Polsko)
• 9. Wieslaw Cisowski (Polsko)
• 10. Sebastian Szmyt (Polsko)
BIKINI FITNESS
• 1. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 2. Romana Boukalová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 5. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Hana Pavlíčková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 9. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 10. Lucie Schrammová (SK Fitness Siesta Mělník)
• 11. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 12. Marcela Sikorová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 14. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 15. Anna Vomastková (Target Team)
• 16. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 17. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
• 18. Vanja Tokić (Chorvatsko)
• 19. Ivona Tomić (Chorvatsko)
• 20. Neda Silkinyté (Litva)
• 21. Laura Stalinkevičiuté (Litva)
• 22. Olga Ivanchenka (Litva)
• 23. Marija Chritankova (Litva)
• 24. Maria Solawa (Polsko)
• 25. Anna Kolodziejczyk (Polsko)
• 28. Anna Dolata (Polsko)
• 30. Mariann Nagy (Maďarsko)
FITNESS PLAŻOWE MĘŻCZYZN
• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Hylš (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 8. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 9. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 10. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 11. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 12. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 14. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 15. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 17. Ilija Tipovský (SK Správní chlapi Hlučín)
• 18. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Filip Dropulić (Chorvatsko)
• 20. Adrijan Marušić (Chorvatsko)
• 21. Artúras Zikis (Litva)
• 22. Marcin Uroda (Polsko)
• 23. Filip Niegowski (Polsko)
• 24. Pawel Lozowski (Polsko)
• 25. Piotr Urbaniak (Polsko)
• 26. Lukasz Majkut (Polsko)
• 27. Piotr Zelinski (Polsko)
• 28. Robert Morawiec (Polsko)
• 29. Marcin Zganiacz (Polsko
• 30. Roman Korostensky (Ukrajina)