SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Możesz spróbować ale bez krety będzie ciężko i nie wiem czy warto go zaczynać ryzykując przetrenowanie i pogorszenie wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Ok,a jeżeli jednak zdecydował bym sie na krete to mam rozumieć, że warto polecieć tym treningiem jeszcze raz ??



Zmieniony przez - killerx w dniu 2010-02-10 14:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Możesz aczkolwiek nie spodziewałbym się tak "spektakularnych" efektów jak za pierwszym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1887
Witam.

Sene mam duzy problem!! chodzi mi o to ze w Poniedzialek mialem koniec 9 tyg. (ja tydzien zaczynalem w czwatek a w pon. kaczylem) no i w przyszly poniedzialek wychodzi mi zyciowka ale zlapalem wczoraj jakiegos wirusa ( biegunka, brak apetytu wrecz szamie na sile wiadomo!! goraczka) nie wiem kiedy sie pozbieram??!
A wiec mam powtorzyc 9 tyg. czy jak ?? Szlo dobrze a teraz jeszcze jakas dolina mi najdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hmmm ja na Twoim miejscu podleczyłbym się z 7-10 dni i potem walnął sprawdzian. Wbrew pozorom jeśli michę będziesz trzymał to taka choroba może Cię trochę "zregenerować". Zdarzało mi się robić życiówki z 38` gorączką i chorymi zatokami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Mam małe pytanko przed rozpoczęciem tego planu co sądzicie o takim połączeniu kreatyna z vitalmax monohydrate i BCAA XTRA ACTIVLAB czy może polecacie coś lepszego (lub też o kreatynie Trec CM3) która lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
Ja bym polecił dietę. a odnośnie odzywek nie ten dział. i się nie pytaj znowu czy to dobre połączenie bo to nie ten dział. najważniejsza jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
nie ćwiczę od wczoraj i wiem że dieta jest bardzo ważna ale pytam czy te odżywki będą dobre do tego planu bo dość dobrze przepatrzyłem ten dział i było już parę takich pytań i może zile zrobiłem że nie skierowałem pytania do Senegrotha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Dawaj CM3 albo Cell Pump, do tego BCAA i powinno grać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
oman500 jeżeli nie ćwiczysz od wczoraj to powinieneś już mieć jakieś wypróbowane odżywki/suplementy. a w twoim profilu jest napisane ze trenujesz rok a ten plan jest dla średnio zaawansowanych. a po za tym Sene na początku napisał ze powinno być mono i bcaa wiec nie wiem po jakiego się o takie coś pytasz dzieciaku? a jezeli nie wiesz czy te suple bedą dobre to obczaj tą stronke https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy__OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium