SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od jutra zaczynam plan, Sene jakbyś mógł to czasem zajrzyj do dziennika pozdro
https://www.sfd.pl/ra_Khu1_/_Dziennik_/_Silnym_być_%-_-t536786.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Siemka; uda mi się wytrzymać ten plan bez odżywek, jeśli na klate wycisne 100kg przy wadze 100kg i wieku 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jakaś szansa jest ale lepiej uzbroić się chociaż w najtańsze mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sene a mam pytanie jest możliwość wykonania całego planu bez trzymania sztangi? Czy jest to ćw niezbędne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Możesz wykluczyć jeśli masz problemy z nadgarstkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Witam od poniedziałku zacząłem ćwiczyć ten trening, poszło mi całkiem nieźle, stosuje 2 min przerwy.
Mam takie pytanie czy w środy mogę robić następujące ćwiczenia: 1)Uginanie przedramion stojąc z nachwytem 20kg/10;30kg/8;35kg/5; 40kg/4
2)uginanie przedramion stojąc z podchwytem 30kg/10;40kg/8;45kg/5 50kg/2
3)uginanie przedramion uchwytem młotkowym 12.5kg/10;17.5kg/7;
20kg/4;22.5kg/2
4)uginanie przedramienia w oparciu o kolano 12.5kg/10;17.5kg/7 20kg/4;22.5kg/2
5)wiosłowanie sztangą 30kg/10;40kg/8;50kg/5;55kg/2
6)Martwy ciąg 60kg/10;70kg/7;80kg/5;90kg/2
7)wznosy barków 60kg/8;70kg/5;80kg/3;90kg/1.

A i mam jeszcze takie pytanie, jak bym nie dal rady w dalszych ćwiczeniach podnieść tyle kg i tyle razy jak jest napisane w treningu, to czy mógł bym powtarzać te ćwiczenia z danym obciążeniem którego nie podniosłem w następnych tygodniach, aż uda mi się to osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Za dużo tego wszystkiego. Zacznij od MC 8,3x6powt potem jakieś wiosło/drążek, szrugsy i na koniec z 2ćw na biceps oraz coś na przedramię. Przerwy stosuj 3-5min bo robiąc krótkie pozbawiasz się większych przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
No więc dzisiaj skończyłem ten cykl 10 tygodniowy, znaczy dzisiaj był dzień próby, sprawdzenia maxa. Początkowy max mierzony 10 tygodni temu wynosił 115 kg wycisniete bardzo ciezko i z marna technika. Aktualny max to 140 kg, łatwo nie było.
Maxa nie obniżałem, powiem więcej po kolo 5 lub 6 tygodniach dokładnie nie pamietam zawyzłem maxa o 5 kg gdyż szło za lekko. Moge się pochwalic ze wszystkie treningi skonczylem z wymaganą ilością powtorzen a czasami nawet dokładałem więcej ciezaru nez było zalecane ale to rzadkie przypadki.
Stosowane suplementy to: jabłczan kreatyny, białko przez około 2-3 tyg bcaa oraz witaminy. oczywiscie dieta była trzymana mniej więcej na oko 2.2-2.5 g białka w diecie.
Waga przed cyklem około 83 kg aktualnie około 86 kg.
Wnioski:
Polecam kazdemu ten trening kto ma ochote poprawić wynik w WL. Trening jest naprawde bardzo przyjemny i atrakcyjny jeżeli wyknnuje się go na powaznie i z pełną koncentracją. Na końcu daje wiele satysfakcji z uzyskanego celu. Myśle ze warto zaopatrzzyc sie w kreatyne oraz trzymać mniej więcej diete.Jak pokazał moj przypadek musicie reagowac na bodźce swojego organizmu i niepotrzebne zaniżanie maxa bo ktoś inny tak zrobil mija sie z celem. Kazda znas jest inny, ja osobicie jestem typem bardziej trojboisty niz jakiegos wytrzymalosciowca i bardzo lubie wykonywać mała liczbe ruchow ,wtedy sie dodatkowo moblizuje.
Teraz zamierzam pojechac HST i moze do Nowego roku pyknie 150 kg oczywiscie teraz przzerwa od kreatyny.
Jeśli ktoś chciałby o cos zapytać to moze na pw aby nie zasmiecać zbytnio tego temamtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3354
W trzecim tygodniu jest 85/MAX. Jest to jedna seria max razy?

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Dokładnie. Jedna seria tyle powtórzeń ile dasz rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium